Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Спробувати гашиш можна легально. Ласкаво просимо до Нідерландiв

Багато країн світу вирощують технічну коноплю. Її використовують в самих різних цілях. Приміром, з марихуани виробляють одяг, масла, корми для тварин та інші продукти. Якщо говорити про аграрний сектор, то травичка-одна з безлічі виробничих Ніш. Де-де, а ось в Нідерландах ситуація йде трохи інакше.

Багато країн світу вирощують технічну коноплю. Її використовують в самих різних цілях. Приміром, з марихуани виробляють одяг, масла, корми для тварин та інші продукти. Якщо говорити про аграрний сектор, то травичка-одна з безлічі виробничих Ніш. Де-де, а ось в Нідерландах ситуація йде трохи інакше. Тут канабіс культивують для особистого використання. Незважаючи на безліч законодавчих моментів, які обмежують продаж гашишу, тут можна цілком легально спробувати його.

Легалізували насіня марихуани тут досить давно. Так звані «опіумні закони» багаторазово доповнювалися та змінювалися до тих пір, поки в 70-х не вийшла остаточна редакція. Якщо поглянути на історію, то в Голландії вона не була дуже поширена, і ставилася до легких наркотиків. За її вирощування давали термін. Все почало змінюватися в 60-х, коли виник рух «хіпі». Саме в цей час ситуація почала змінюватися зовсім в інший бік, завдяки чому вирощування канабісу стало абсолютно легальним. Це стало можливим завдяки дослідженню Міністерства внутрішніх справ. Воно показало, що більшість випадків, пов'язаних з травою, не були серйозними. Крім того, у тих же 70-х уряд ініціював створення спеціальної комісії, яка змогла б довести, що продукти конопель надають більшої шкоди ніж кава і тютюн. Відразу ж велика кількість фахівців привели в приклад сухий закон США. Це призвело до того, що уряд став бути невпевненим у тому, то має право втручатися у вибір громадян. Що стосується наших днів, то придбати марихуану можна в спеціальних Coffeeshops, які слідують певним, суворим правилам.

  • Спробувати гашиш можна легально. Ласкаво просимо до Нідерландiв

Related Products

Blue Afghan Kush

Blue Afghan Kush

Опис і характеристики сорту Сорт Blue Afghan Kush відноситься до індікодомінантних гібридам з вир..

688 грн.

Diesel Strong

Diesel Strong

Опис і характеристики сорту Сорт Diesel Strong відноситься до гібридів з сильними індичними генам..

602 грн.

Bubblegum Blue

Bubblegum Blue

Опис і характеристики сорту Сорт Bubblegum Blue відноситься до гібридів з домінуючою сатівою, але..

645 грн.