Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Рослина, яка врятує світ

Рослина, яка врятує світ⁠⁠. Один гектар конопель виробляє на 25% більше кисню, ніж лісовий гектар. Коноплі – це універсальне волокно, яке легко вирощувати. Від продуктів харчування до текстилю, палива та фуражу, його репутація «чудо-врожаю» була добре задокументована протягом усієї історії, і останніми роками він переживає своєрідне відродження, зумовлене глобальними потребами та тенденцією до вирощування культур, які потребують мінімального хімічного втручання.

Конопля врятує світ!

Що виготовляють із марихуани: речі, про які ви не знали.

Універсальне стародавнє рішення

Коноплі – це універсальне волокно, яке легко вирощувати. Від продуктів харчування до текстилю, палива та фуражу, його репутація «чудо-врожаю» була добре задокументована протягом усієї історії, і останніми роками він переживає своєрідне відродження, зумовлене глобальними потребами та тенденцією до вирощування культур, які потребують мінімального хімічного втручання.

Оскільки воно досить невимогливе до клімату, ґрунту та звичайних міркувань, які враховуються у традиційному сільському господарстві, воно легко є однією з найкорисніших рослин у світі і цілком може бути вирішенням багатьох проблем, що стоять перед планетою. З недавнім скасуванням правових обмежень і загальним послабленням стигми, пов'язаної з вирощуванням конопель або інших сортів каннабісу, нарешті розчищається шлях для масового впровадження конопель для різних цілей.

Перевага конопель як сировина

Серед багатьох застосувань коноплі є сировиною з явними перевагами порівняно з більш комерційними аналогами. Тільки з точки зору врожайності коноплі дає в два-три рази більше волокна, ніж бавовна, і не схильна до тих же хвороб. Наприклад, для дозрівання бавовни потрібна величезна кількість гербіцидів та пестицидів, а також утричі більше води, ніж коноплі. Бавовна також вимагає помірного клімату, чого не потрібно для конопель.

Насправді коноплі легко адаптуються до бідного грунту і зростатимуть практично в будь-якій точці світу, без добрив, пестицидів або токсичних хімікатів. У готовому вигляді він м'якший і довговічніший від бавовни, прослужить більш ніж у два рази довше при виробництві у вигляді текстилю або волокна.

Він також не гниє. Той факт, що він не сприйнятливий до плісняви та грибка, робить його відмінним вибором для дитячого одягу, а також для тих, у кого чутлива шкіра чи шкірна алергія, може стати порятунком. Його використання в тканинах сягає восьми тисяч років до нашої ери, і для використання в міцному робочому одязі, а також у високій моді він здається простим вирішенням багатьох світових проблем.

Як замінник паперу та навіть деревного волокна коноплі не має собі рівних. Акр конопель може дати еквівалент до чотирьох акрів дерев, які зазвичай збирають для паперових виробів.

Переключивши нашу залежність від дерев на коноплі, ми можемо ефективно зменшити або навіть усунути руйнівні наслідки обезліснення, можливо, одного з значних чинників глобального потепління. У той час як для дозрівання дерева потрібно кілька років, коноплі можна зібрати лише за сто двадцять днів.

У деяких кліматичних умовах він може навіть давати два повні врожаї на рік. Доведено, що вона набагато перевершує папір, отриманий з дерева, його міцність як деревоволокнисту плиту в порівнянні з деревиною добре задокументована в будівельній галузі, де вона також відома як екологічно чиста альтернатива в практиці зеленого будівництва. Він вимагає мінімальної токсичної хімічної обробки під час обробки та може зберігатися протягом сотень років без ознак розкладання, що робить його економічно вигідним та екологічно безпечним без шкоди для якості.

Крім того, що коноплі є чудовою заміною деревного волокна, вона є чудовим замінником пластику, забезпечуючи екологічно чисту та довговічну альтернативу композитному пластику, тим самим знижуючи нашу залежність від шкідливих матеріалів на основі нафти.

Вирішення проблем сьогоднішнього дня

Потенціал конопель готовий до широкомасштабного використання, і в деяких частинах світу він може буквально означати різницю між життям та смертю. Земля, яка вважалася безплідною, мертвою або непридатною для обробітку, може легко вирощувати коноплі. Насправді коноплі можуть процвітати в місцях, де більше нічого не росте. Маючи мінімум навичок, людей можна навчити вирощувати та виробляти продукти з конопель, щоб годувати, розміщувати та одягати все населення.

Коноплі також є супер-продуктом, багатим на поживні речовини, її насіння містить майже 25% білка, а також є важливим джерелом жирних кислот Омега-3. З цього погляду він може викорінити голод і недоїдання здебільшого світу. Його можна заварювати в чай, ферментувати в такі напої, як пиво, або переганяти в спиртні напої, і, як і інші горіхи та насіння, його також можна перетворити на «молоко», яке потім можна вживати як напій, використовувати для випічки або інших видів приготування їжі.

Хоча ринок у Північній Америці практично не використовується, конопляне масло можна переробляти в біо-дизельне паливо або етанол, що повністю згорає, майже так само, як кукурудза використовується для виробництва палива. Також було доведено, що він є потужним засобом фіторемедіації, оскільки його використовували для ліквідації наслідків ядерних катастроф та інших хвороб землі, включаючи забруднення важкими металами. З таким чудовим потенціалом для створення рішень для підтримки життя дивно, що його властивості ще не є частиною більшого плану лікування планети, що перебуває в кризі.

Перевернути світ — цілком реальна можливість, і за певного цілеспрямованого планування стійке майбутнє може бути забезпечене деяких із найбільш уразливих секторів планети.

ТГК та закон

Комерціалізації конопель значною мірою перешкоджає наявність псих активної сполуки ТГК, компонента рослини каннабісу, який викликає ейфоричний ефект при курінні або прийомі всередину (докладніше: Все про каннабіноїди). Хоча промислові коноплі мають дуже низьку концентрацію ТГК, її присутність не дозволяє використовувати її в багатьох комерційних харчових продуктах і, як така, створює деякі проблеми на рівні регулювання.

Поєднання поглядів епохи заборони та застарілих законів перешкоджає його широкому вирощуванню, особливо у західному світі, і, хоча він залишається законним для продажу та імпорту в Сполучених Штатах, американським фермерам поки що не дозволено його вирощувати. Поки ці погляди не зміняться, у русі до масового виробництва коноплі йтиметься важка битва. На даний момент це залишається прерогативою активістів та лобістів, чий пристрасний захист, здається, набирає сили та імпульсу з кожним днем.

Поки Управління боротьби з наркотиками вважає коноплі наркотиком, ці закони будуть залишатися в силі, але оскільки все більше і більше країн оголошують законним виробництво, продаж, використання та зберігання, ми все ближче до того дня, коли ми нарешті побачимо зсув. Революціонер? Можливо. У самому елементарному вигляді коноплі цілком може бути життєво важливим компонентом у відродженні світу, яким ми його знаємо. З невеликою освітою, інформацією та великою кількістю голосів, які приєднуються до здорового глузду, є шанс, що ми побачимо цю зміну в нашому житті.

  • Рослина, яка врятує світ