Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Секрети підвищення врожайності конопель

Є два безпрограшних способу підвищити врожайність: «тренування» рослин в період вегетації і стабільне яскраве освітлення під час цвітіння. Розглянемо їх докладніше.

Є два безпрограшних способу підвищити врожайність: «тренування» рослин в період вегетації і стабільне яскраве освітлення під час цвітіння. Розглянемо їх докладніше.

Як можна «тренувати» коноплю

  • LST. Головне стебло пригинають і фіксують на підпорах по периметру горщика. Сенс в тому, щоб змусити кущ рости вшир і розвивати бічні пагони. Це ж дозволяє контролювати зростання в приміщенні: рослина виходить низьким, але кущистим - з широкою плоскою кроною. Завдяки цьому всі гілки рослини рівновіддалені від джерела світла, а оскільки світло - головний чинник у формуванні суцвіть, гровер отримує посипану шишками растіху.
  • SCROG. Ускладнена версія: контролювати зростання і сприяти розростанню крони допомагає натягнута щільна сітка. Пригинати рослина доведеться щодня аж до другої тижнів цвітіння, але зате після можна насолоджуватися видом пробилися пагонів з пишними бутонами на кожному.

Швидкі способи збільшити урожай

Якщо не хочеться морочитися з тренуванням, можна обійтися обрізанням:

після появи п'ятої пари листя можна зробити FIM-обрізку: верхівку зрізають практично повністю, але залишають п'яту частину для розростання;
пізніше починають «прищипувати» (обрізають прямо під верхньою шишкою) верхівку або бічні пагони, якщо добре розвинені;
обрізати віялові листя за пару тижнів до цвітіння і за три-чотири тижні після. Не проводиться, якщо рослина тільки перехворіло або виглядає ослаблено.

Налаштування світла під час цвітіння

В цей період бажано, щоб всі пагони рослини отримували однакову кількість світла. Саме тому описані раніше способи тренування добре працюють - вони якраз створюють умови для рівномірного освітлення. Але потужність ламп не менш важлива! Так що вирощування на підвіконні або балконі при природному освітленні може не дати бажаних результатів.

Для кожного типу ламп свої вказівки, але, якщо брати найпопулярніший варіант - ДНАТ, то замість 400Вт краще використовувати 600Вт або поставити в бокс другу лампу. При цьому відстань від верхівки до джерела світла має бути близько 50 см, інакше рослина підсмажиться. Також відмінним варіантом буде підвищення рівня СО2 - допомагає засвоювати світло. Але оскільки сам по собі газ вкрай небезпечний для людини, використовувати його можна тільки в ізольованому приміщенні і з дотриманням всіх запобіжних засобів.

  • Секрети підвищення врожайності конопель

Related Products

BLACK DOMINA

BLACK DOMINA

Опис і характеристики сорту Сорт Black Domina використовують для комерційного вирощування, але та..

946 грн.

Black Domina Feminised

Black Domina Feminised

Наша дружня команда систематично працює над тим, щоб асортимент нашого інтернет-магазину ставав різн..

151 грн.

Blue Power Feminised

Blue Power Feminised

Ми гарантуємо, що кожен покупець нашого інтернет-магазину зможе підібрати з великого різноманітного ..

151 грн.

Black Widow Feminised

Black Widow Feminised

Щоб кожен покупець мав можливість підібрати для себе відповідний сорт, наша команда цілеспрямовано п..

215 грн.