Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Насіння марихуани Ташкенті

Цікавість і бажання спробувати щось нове з'являються іноді практично в кожного любителя конопель. Сідбанки надають гроверам таку можливість і пропонують сорти, які мають унікальні властивості, потужний ефект та відмінний смак.

Цікавість і бажання спробувати щось нове з'являються іноді практично в кожного любителя конопель. Сідбанки надають гроверам таку можливість і пропонують сорти, що мають унікальні властивості, потужний ефект та відмінний смак. До них відноситься і сорт Taskenti. Перш за все, його унікальність полягає в тому, що Taskenti виведений на основі узбецької генетики. Саме цей сорт використовується для знаменитого узбецького гашишу. Ташкенті насамперед сподобається тим любителям, які воліють дегустувати стрейни на 100% індики.

Насіння марихуани Ташкенті можна вирощувати як у природних умовах, так і в індорі. З невибагливими та витривалими кущами впораються навіть новачки, які не бояться ризикнути, адже насіння цього сорту не з дешевих.

Невисокі рослини без особливих проблем можна замаскувати на відкритих майданчиках. Компактність кущів чудово підходить для обмеженого простору гроубоксу або гроутенту. Однак досвідчені гровери рекомендують вирощувати Ташкенті в аутдорі, тим більше, що кущі відмінно витримують різкі перепади температури, стійкі до цвілі та інших грибкових інфекцій.

Щедрий харвест порадує найвибагливіших гроверів. У відкритому ґрунті з куща можна зібрати до 1000 г сухих суцвіть. Урожайність в індорі становить 500-600 г з квадратного метра.

Високий вміст ТГК, що становить 25%, гарантує, що ефект буде в прямому сенсі надзвичайним. Індіка забезпечує потужний стоун, який дозволяє повністю розслабитися і на якийсь час забути всі неприємності. Тривалість ефекту становить близько трьох годин. Дим порадує гурманів лимонними та м'ятними нотками.

  • Насіння марихуани Ташкенті