Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Топ найкращих сортів Індики

Канабіс поділяється на три основні підкатегорії: індика, сатива та гібрид. Традиційно гібриди з переважанням індики асоціюються з відчуттям фізичного збудження та «кайфу». Сативи пов'язані з більш церебральним ефектом. Однак деякі індики не викликають сонливості, а сативи не сприяють творчості.

Оскільки існують тисячі висококласних генетичних сортів каннабісу, ми хотіли допомогти вам з вибором, надавши найкраще насіння конопель індики з нашого списку.

1. Hindu Kush

Hindu Kush - суто місцевий сорт індики з гірського хребта між Пакистаном і Афганістаном. Цей сорт був привезений до США в кінці 60-х і на початку 70-х років, але був вирощений у 80-х роках в Амстердамі справжніми селекціонерами OG, які створили найвпливовіші сорти всіх часів.

Гіндукуш відомий своїми товстими, липкими, смолистими шишками, вкритими трихомами, що робить його фаворитом усіх виробників гашишу. Крім того, люди люблять Гіндукуш за його дерев'яний, землістий, вологий запах, підкріплений його трохи солодким і сосновим смаком. Це все завдяки поєднанню каріофіллену, лимонену, пінену та мирцену.

Гіндукуш - це особливий сорт для споживачів, оскільки він дає заспокійливий ефект, який допомагає багатьом людям розслабитись від життєвих стресів. Гіндукуш не вимагає особливого догляду та має короткий період цвітіння від 45 до 50 днів. Він також може забезпечити виняткову врожайність. Рослини не виростають надто високими, а це означає, що ви можете вирощувати їх у приміщенні та на відкритому повітрі.

2. Afghan Kush

Afghan Kush - Родом з гір Афганістану, афганська генетика використовувалася для створення багатьох гібридів з переважанням індики.
Afghan Kush - індика природного походження, відома своїм солодким і землистим смаком, який ми часто називаємо "гаші". Його люблять за його сильнодіючі ефекти та гарну естетику. Компактні шишки афгані зазвичай темно-зелені з фіолетовими акцентами завдяки клімату, в якому вони стабілізувалися. Терпеновий профіль афгані відрізняється великою кількістю мирцена, лимонену і пінену.

3. Purple Kush

Purple Kush - легендарна індика і один з найважливіших сортів, що будь-коли існували. Це один із творців фіолетового руху одержимості, який сьогодні управляє канабісом (поряд з Purple Haze та Granddaddy Purple у світі).

Purple Kush є гібридом Black Domina x Haze x OG Kush. Спочатку він був виведений і створений на початку 2000-х років на основі генетики, яку він придбав у деяких місцевих виробників у Північній Каліфорнії.
Сорт відомий своїми темно-фіолетовими квітками та глибоким пряним гашишним ароматом із відтінком винограду. Через свій солодкий смак і сильний розслаблюючий ефект Purple Kush є одним із сортів індики, завдяки якому вважається, що всі індики з фіолетовими квітами повинні мати смак винограду і виробляти потужний ефект тіла. Ви можете очікувати, що терпеновий профіль міститиме велику кількість мирцену, пінену та каріофіллену.

Цей сорт також є чудовою рослиною для квітникарів. Він має коротку та кремезну структуру, цвіте приблизно через вісім тижнів і дає винятковий урожай. У приміщенні ви можете очікувати близько 500-600 г на квадратний метр, а на відкритому повітрі ви можете очікувати близько 1000 г на рослину.

4. Slow Sleep

Slow Sleep - новинка в лінійці Іспанських сортів втілили його в життя завдяки спадковій генетиці індики, включаючи Skunk Kush, Hindu Kush, Diesel та Silver Haze і так далі.

Slow Sleep з переважанням індики на 90% відрізняється коротким періодом цвітіння (від 60 до 70 днів), екстремальною врожайністю та дуже смолистими шишками. Але що ще можна було б очікувати від штаму, що походить від місцевих сортів індики? Кола Slow Sleep велика та щільна, пірамідальної форми.

Slow Sleep швидше за все, викличе у споживачів суміш піднесеного та розслабленого настрою. Це потужний сорт, який не залишить вас сонними та прикутими до дивану. Його аромат і смак будуть солодкими, цитрусовими та злегка газованими.

5. Double Skunk

Double Skunk – це сучасний сорт індики, виведений у період з 2015 по 2016 рік. Нині у культурі каннабісу Західного узбережжя відбувається масове відродження.
Double Skunk – результат схрещування сорту Afghanistan з невідомим грейпфрутовим сортом. Має дуже різкий, проникливий смак (звідси й назву) і потужний церебральний ефект, який люди люблять за творчі починання. Для споживачів досвід можна охарактеризувати як важкий та щасливий. Ви можете очікувати, що терпелів містять каріофілен, ліналоол і гумулен.

Цей сорт можна вирощувати як усередині, так і зовні. У закритому ґрунті ви можете очікувати на період цвітіння від семи до восьми тижнів; на відкритому повітрі може тривати цілих дев'ять тижнів. Double Skunk зазвичай має досить велику врожайність в закритому 450 - 600 г/м2. у відкритому до 1000 грн. з рослини.

6. Big Bud

Big Bud – ще одна індика старої школи, це гібрид афгані, скунса та північного сяйва, що існує з початку 1980-х років. Як випливає із назви, Big Bud дає величезний урожай густих щільних квітів.
Переможець High Times Cannabis Cup 1989 року у номінації «Найкраща індика». Терпеновий профіль Big Bud відрізняється великою кількістю пінена, мирцена і оцимена і надає солодкий, смердючий смак.

У нього середня висота, тому він добре підійде для вирощування в приміщенні, а період цвітіння короткий, тому ви зможете відносно швидко входити та виходити з різних циклів збирання врожаю. Ви можете очікувати на врожайність від 500 до 600 грамів на квадратний метр при вирощуванні в приміщенні. У відкритому ґрунті виробники можуть очікувати більш високих урожаїв, приблизно від 800 до 1200 г з рослини.

7. Super Skunk

Super Skunk був виведений Девідом Вотсоном, також відомим як Sam the Skunkman, і командою Sacred Seeds.
Super Skunk – це гібрид Skunk #1 та афгані з переважанням індики, який дає «супер» версію оригінального Skunk. Він пахне і має смак незвичайного сиру з легким цитрусовим відтінком, як і слід очікувати. Каріофілен, гумулен та лимонен виділяють ці аромати та смаки. Що стосується ефектів, люди люблять Super Skunk за зняття стресу та болю.

8. Northern Lights

Northern Lights до цього дня це один з найвідоміших і найпопулярніших сортів у світі. Фенотип Northern Lights #5 (NL #5) використовувався для створення багатьох інших відомих гібридів, таких як Shiva Skunk та Super Silver Haze.

Northern Lights ¦класична індика з непідтвердженим походженням (за деякими відомостями, вона була створена в Сіетлі, штат Вашингтон, ще у 1979-х роках). Хоча ми не знаємо, хто спочатку вивів цей сорт, ми знаємо, що він був поширений і вдосконалений на початку 80-х знаменитим селекціонером каннабісу Невілом Шенмейкером.
Вважається, що північне сяйво походить від генетики афганських та тайських місцевих сортів. Він славиться своїм дуже інтенсивним ароматом, який швидко наповнить кімнату пряним різким запахом. Смак може бути солодким, перцевим та гашишним, як у багатьох місцевих сортів індики. Найкращі терпени в Північному сяйві складаються з мирцена, каріофілену та пінену.

Причина, через яку люди так люблять цей сорт, полягає в тому, що його ефекти завжди завдають потужного удару по тілу. Це потужний сорт, який не можна легковажно сприймати новачкам. «Північне сяйво» для тих, хто хоче відчути кайф від канабісу.

9. Hash Plant

Hash Plant іноді стилізований під Hashplant — ще одна відома індика. Він був створений шляхом схрещування оригінальної хеш-рослини з північним сяйвом, щоб стабілізувати його експресію та генетику. Як свідчить історія, Hash Plant був спочатку розроблений на північному заході Тихого океану, але у 1980-х роках був доставлений до Нідерландів та модернізований.

Hash Plant це класична індика по структурі. Він росте густим із компактними колами. Квіти Hash Plant несуть у собі суміш зелених та фіолетових акцентів та товстий шар смолистих трихом. Hash Plant - відмінна рослина для виробництва гашишу.

Ви можете очікувати, що Hash Plant виділить пряний і землістий смак, тобто той гашиш, який згадується в розділі афгані. Ефекти розслаблюючі і піднімають настрій для тіла, але важкі, тому споживачам-початківцям краще залишити цей сорт для вечірнього сеансу. Терпеновий профіль Hash Plant переважає в мирціні, каріофілені та лимонені.

10. Black Domina

Black Domina - один із рекордсменів продажів. Він схрещує сорти Afghani x Canadian Ortega x Northern Lights, щоб якнайкраще зберегти чисту генетику індики.

Black Domina відомий своїм трав'яним, пряним, перцевим ароматом, що нагадує важкий каріофілен у своєму терпеновому профілі. Там також багато мирцена та пінена.

Від цього штаму очікується розслаблюючого та седативного ефекту. Гровери кажуть, що має швидкий час цвітіння і дуже смолисті шишки. На даний момент ви можете бачити, що всі штами з генетикою чистої індики виходять покритими трихомами.

  • Топ найкращих сортів Індики