Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Шкідники і хвороби марихуани, як з ними боротися

Найчастіше хвороба або комахи оголошуються в результаті систематичних помилок при догляді за рослиною. При вуличному вирощуванні також додаються фактори зовнішнього середовища, які гровер не може контролювати.

Найчастіше хвороба або комахи оголошуються в результаті систематичних помилок при догляді за рослиною. При вуличному вирощуванні також додаються фактори зовнішнього середовища, які гровер не може контролювати. Але навіть якщо растіхе дійсно щось загрожує, досить під час це помітити - на ранніх етапах можна без особливих наслідків для врожаю впоратися як з хворобами, так і з шкідниками.

Найпопулярніші хвороби канабісу та методи лікування

  • Цвіль.

Розрізняють сіру і білу. Перша вражає надземну частину рослини коноплі, друга спочатку оголошується біля коріння, але поступово поширюється вгору по стеблах і листю. Цвіль утворюється у відповідь на високу вологість повітря в комбінації з недостатньою вентиляцією. Зустрічається як в Індоре, так і аутдорі. Від сірої цвілі - сірого нальоту на рослині - допомагає обприскування бордоською рідиною, від білої - мідно-мильний розчин або фунгіцидні засоби. Важливо по можливості зменшити вологість і забезпечити приплив свіжого - не холодно! - повітря. Якщо рослина розм'якло і початок гнити, його потрібно видалити з плантації.

  • Борошниста роса.

Біла мука з чорними цятками покриває рослина. Відбувається це в періоди різких затяжних, дощових похолодань, в боксі - при високій вологості (більш 80%) в комбінації з низькою температурою (менш 15С). При появі борошнистої роси верхній шар грунту змінюють на свіжий, по можливості знижують полив і використовують фунгіцидні препарати.

Боротьба з комахами

  • Попелиця.

Колонії дрібних комах на нижніх стеблах і листках. Потрібно обприскати рослину водою і обробити уражені частини інсектицидною милом.

  • Цвіркуни і гусениці.

Об'їдають листя, після гусениць ще і залишається слиз. При малій кількості - відловити вручну (цвіркуни також можуть ховатися в нірках біля кущів). Якщо комах багато, можна використовувати біоінсектициди.

  • Павутинний кліщ.

Дуже дрібні комахи, які живуть на внутрішній стороні аркуша, там же відкладають яйця, які вже більш помітні оку. Такі листи біліють, жовтіють, а потім відмирають. Якщо пропустити ранній етап зараження, «діагностувати» кліща можна по павутині. Щоб позбутися від комахи, рослини і бокс миють, кип'ятять піддони, підсилюють потік повітря і виставляють температуру 20С. Якщо не допомогло, можна використовувати акарициди.

  • Цикадки і білокрилки.

Ще одні любителі внутрішньої сторони аркуша: перші залишають на ньому бліді, швидко темніють, точки, а другі - білий наліт, який чорніє. З цикадками борються інсектицидом Спіносад або маслом ніім, а з білокрилками - Фітоверма. Від останніх також можна поставити клейові пастки.

В Індор досить легко не допустити появу шкідників: бокс або теплицю потрібно тримати в чистоті, не використовувати вуличний грунт, контролювати вологість і температуру, забезпечити постійний потік свіжого повітря. У аутдорі, навіть при дотриманні всіх заходів профілактики, набагато складніше захиститися від комах, і тут особливо важливо уважно оглядати Растишку, щоб помітити зараження якомога раніше.

  • Шкідники і хвороби марихуани, як з ними боротися