Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Вибираємо добриво для канабісу

Теоретично марихуана може зрости без добрив. Але за їх відсутності рослина дасть мало врожаю, а якість шишок залишить побажати найкращого. Як показує досвід гроверів, канабіс потребує мінерального та органічного підживлення.

Теоретично марихуана може зрости без добрив. Але за їх відсутності рослина дасть мало врожаю, а якість шишок залишить побажати найкращого. Як показує досвід гроверів, канабіс потребує мінерального та органічного підживлення.

Правильний вибір урожаю дозволить досягти наступних результатів:

  • Поліпшення якості готового врожаю;
  • підвищення маси шишок;
  • Збільшення стійкості культури до впливу довкілля.

На користь добрив немає сумнівів. Залишається лише одне питання: як вибрати підживлення для канабісу?

Найкращі види добрив для канабісу


Найкращий ефект роблять добрива на основі азоту, калію та фосфору. Найчастіше гровери використовують азотно-калійні суміші. Комбінації фосфору та калію підходять для підживлення квітучих рослин, що культивуються на торф'яних ґрунтах. Хороший результат дають піритні недогарки у поєднанні з міддю 0,3-0,5%. Добре зарекомендували себе суперфосфати в гранулах або суперфосфати, перемішані з перегноєм.

При виборі добрива звертайте увагу на властивості ґрунту. Наприклад, для чорнозему та кислого субстрату краще вибрати фосфоритне борошно. Якщо Ваш ґрунт любить калійні підживлення, використовуйте калійну сіль, хлористий калій або сильвініт. Високий урожай можна отримати із використанням чистої золи. Суперфосфати підходять практично для всіх видів ґрунту, але краще вносити їх до висіву марихуани.

Багато гроверів віддають перевагу азотно-фосфорним складам. Вони дають добрий результат на ділянках, де кущі ростуть надто повільно. Як бачимо, для прискореного зростання культури та отримання рясного врожаю, можна варіювати різні види препаратів.

Під час догляду за культурою враховуйте низку нюансів. Крім типу ґрунту, потрібно враховувати потребу культури у підживленні. На вулиці та в приміщенні використовуються різні склади та дозування. Внесення підживлення також виконується у різний час.

Нестача корисних компонентів погано позначається розвитку культури, як і надлишок. Занадто високі дозування можуть стати причиною стресу у культури, уповільнити його розвиток та призвести до загибелі. Щоб отримати багатий та насичений урожай, вибирайте добрива з розумом.

  • Вибираємо добриво для канабісу