0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Ціна на Семена конопель DutchBulk Seeds

Показано з 1 по 15 із 39 (3 сторінок)

Невелика креативна команда брідерів з Голландії радує любителів марихуани новими гібридами з різноманітними характеристиками, що дозволяє як досвідченим, так і гроверам-початківцям підібрати для себе сорт за смаком.

Системна робота сідбанку DutchBulk Seeds дуже швидко принесла компанії велику популярність серед гроверів, які гідно оцінили незмінно високу якість насіння конопель.

У цьому розділі Power Seeds представлені сорти з різними комбінаціями сатіви та індики, різним рівнем вмісту ТГК, що в середньому становить від 15 до 25 % та визначає силу дії. Одні заряджають енергією, інші дозволяють розслабитись. Також любителів обов'язково вразить багатство ароматів та відтінків смаку. У будь-якому випадку ви отримуєте можливість з насіння коноплі DutchBulk Seeds отримати міцні кущі, адаптовані для вирощування в різних умовах індору та аутдору.

Сорти від голландського сідбанку мають високу потенційну врожайність. Вихід сухих суцвіть у середньому становить від 350 до 550 г/м2.

У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість купити за невисокою ціною насіння канабісу від компанії DutchBulk Seeds. Оперативну доставку до будь-якої точки країни здійснює надійна логістична компанія.