Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Сорт насіння конопель AUTO WHITE WIDOW

0.00грн.
Знаменита Біла Вдова - чудовий варіант для Індора і аутдору, для новинка і досвідченого гровера, для шанувальника хая і стоун ефекту. Один з кращих Стрейна в світі.
Характеристики
Генетика:

White Widow+Ruderalis

Фенотип:

50% Indica / 50% Sativa

ТГК:

22%

Висота в боксі:

60 - 150 см

Цвітіння:

80 днів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

50 - 250 гр з рослини

0
* Доступні варіанти

Сорт насіння конопель AUTO WHITE WIDOW от DutchBulk Seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Auto White Widow відмінно себе почуває і в гроубокса, і на вулиці, розвивається за 80 днів і дає урожай з дуже щільних липких суцвіть - до 250 г з рослини. Володіє підвищеним КБД, так що купити його насіння можна в медичних цілях: зняття болю, спазмів, судом, допомога при безсонні, депресії, тривожних розладах.

Ефект і смак Auto White Widow

Впливає і на розум, і на тіло: дарує багато щастя і багато розслаблення, яке повільно перетікає в сон. Смак цитрусовий, пахне кисло-солодко.

Особливості сорту

Насіння марихуани Auto White Widow проростають в індічного типу кущі заввишки від 60 до 150 см. Рослина повністю приховано білосніжними кристалами ТГК, звідки і назва сорту. Виробляє дуже тугі суцвіття, які буквально закінчуються смолою. Можна вирощувати на гідропоніці для кращих результатів.

Походження сорту

Насіння конопель Auto White Widow - результат схрещування фотоперіодной White Widow і рудераліса-автоцвета.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити AUTO WHITE WIDOW з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money