Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Сорт насіння конопель AK 47

0.00грн.
Один з найпопулярніших сатівних гібридів: рубає моментально і надовго. У гровінге не доставляє проблем, підходить для гідропоніки і грунту / субстрату. Може замерзнути, якщо вирощувати в аутдорі в кліматі з холодною восени.
Характеристики
Генетика:

Columbian, Mexican, Thai & Afghani

Фенотип:

20% Indica / 80% Sativa

ТГК:

20%

Висота в боксі:

100-150 см

Цвітіння:

8 - 9 тижнів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

високий

0
* Доступні варіанти

Сорт насіння конопель AK 47 от DutchBulk Seeds

Один з найбільш позитивних Стрейна з тих, які відносно легко Гров і реально зібрати хороший урожай при мінімумі старань. Через сатівних «батьків» дуже теплолюбний, тому основа успіху - підтримання комфортної температури в боксі і грамотний полив протягом всього життєвого циклу. Може бути використаний в медичних цілях: допомагає при сильної втоми і стресі, але людям з тривожними розладами слід бути обережними.

Ефект і смак AK 47

Сорт AK 47 - дуже яскравий і ейфорійні. Створює атмосферу легкості та позитиву, що допомагає зняти стрес, втому, полегшує на деякий час симптоми депресії і апатії. Хай поступово змінюється м'яким релаксом, в такому стані добре вести бесіди, дивитися фільми або навіть будувати плани на майбутнє. Пахне лісом, дим дуже густий.

Особливості сорту

Насіння марихуани AK 47 проростають в середні рослини, дуже швидко, як для сатіва, відцвітають і приносять урожай невеликих, але дуже липких шишок. Це сорт хороший для Індора, в аутдорі він стає ще більш потужним, але помірний клімат з ранніми заморозками - не найкращий варіант для теплолюбного гібрида. Відмінно себе почуває на гідропоніці. У приміщенні відцвітає за 8-9 тижнів, при вуличному вирощуванні потрібно чекати до жовтня, а далі стежити за мутностью кристалів ТГК.

Походження сорту

Насіння конопель AK 47 - це результат селекції трьох лендрейсов (Таїланд, Мексика і Колумбія) і афганки, яка розбавила сатівное тріо розслаблюючим впливом індики.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити AK 47 з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money