Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель WHITE WIDOW

588.24грн.
Один з найвідоміших - і улюблених - в світі штамів - супер смолистий, життєздатний і урожайний гібрид з бразильсько-індійським корінням. Забезпечує сильним хай-ефектом, допомагає при болю, депресії, тривожності.
Характеристики
Генетика:

Brazilian sativa x South Indian Indica

Фенотип:

45% Indica / 55% Sativa

ТГК:

20% і вище

Висота в боксі:

не вказано

Цвітіння:

56-65 днів

Врожай індор:

високий

Врожай аутдор:

високий

588.24
* Доступні варіанти

Насіння конопель WHITE WIDOW от DutchBulk Seeds

Характеристики

Сорт White Widow неодноразово ставав призером фестивалів канабісу, а в 95-му взяв перше місце на Cannabis Cup. Це збалансований - з невеликим переважанням сатіва - Стрейн, що демонструє відмінну врожайність як в приміщенні, так і на вулиці. Купити насіння можна сміливо рекомендувати початківцям коноплярів.

Ефект і смак White Widow

Вплив переважно сатівное: юзер відчуває прилив позитиву, енергії та натхнення. Світ сприймається яскравіше і чіткіше, голова прояснюється. Ефект Білій Вдови використовують для більш продуктивної роботи, навіть якщо це рутинні обов'язки на кшталт забратися в кімнатах. Також він допомагає людям з депресією, апатією, хронічною втомою, тривожністю. Розслаблення настає або на великих дозах, або ближче до кінця дії штаму, але зазвичай юзер відчуває лише невелика «дзижчання» в тілі, яка рятує від напруги і скутості. Вплив тривалий - кілька годин мінімум. Запах землистий, гашишного, смак землисто-фруктовий.

Особливості

Насіння марихуани White Widow дають ялинки близько 150-200 см у висоту. Стійкі до цвілі, заради стабільного зростання і гарного врожаю не потрібен спеціальний догляд. Кущі виробляють пухнасті конусоподібні шишки, повністю покриті трихом. Білосніжні кристалики ТГК по всій растіхі - відмінна риса Стрейна. Цвітіння займає 56-65 днів, в аутдорі урожай настає на початку жовтня.

Походження сорту

Насіння конопель White Widow носять генетику бразильських лендрейсов і оригінальною індика з Південної Індії.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити WHITE WIDOW з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money