Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Як підвищити вміст ТГК в марихуані

Щоб максимально розкрити весь генетичний потенціал, який закладений в обраному сорті канабісу з високим вмістом ТГК, потрібно докласти чимало зусиль. Перш за все, Растишка створюються сприятливі умови для розвитку.

 

Щоб максимально розкрити весь генетичний потенціал, який закладений в обраному сорті канабісу з високим вмістом ТГК, потрібно докласти чимало зусиль. Перш за все, створюються сприятливі умови для розвитку рослин.

Умови вирощування, що сприяють підвищенню ТГК

Температурний режим в період вегетації для Сатіви в день ​​становить 22 – 30 °С, а при цвітінні – 22 – 28 °С. При вирощуванні Індики температура повинна бути на 2 градуси нижчою. Вологість при вегетації повинна знаходитися в межах 55 – 60 %, а коли рослини цвітуть – 45 – 50 %. Дуже важливо, щоб «день» і «ніч» наступали вчасно. Світловий режим при вегетації – 18/6, при цвітінні – 12/12.

Також необхідно подбати про достатній об’єм вуглекислого газу в гроубоксі або гроутенті, використавши приточно-витяжну вентиляцію і підібрати горщики відповідного об’єму: для Індики – 10 – 15 л, а для Сатіви – 20 л.

Правильна і своєчасна підгодівля рослин забезпечить відмінний урожай. Для цього найкраще використовувати спеціальні добрива, які розроблені для кожної фази розвитку.

Збір і зберігання врожаю

Відповідальним періодом для гровера є харвест. Максимальний вміст ТГК визначається за кольором трихом і маточок, які стають червоно-коричневими, а трихоми – мутнуватими і молочно-білими.

Щоб акуратно зрізати суцвіття, потрібно використовувати невеликий зручний секатор або гострі ножиці з вузькими лезами. Кущ зрізається цілком або по гілках, починаючи з нижніх. Великі листки видаляються, залишаються коли з бутонами і дрібними смолистими листочками, які повністю відокремлюються від стебла або обрізаються тільки їх кінчики.

Для видалення з суцвіть трав'янистої гіркоти, щоб смак став приємним і яскравим, підвищення вмісту ТГК обов'язкова пролечка. Бажано протягом місяця зберігати суцвіття в щільно закритих скляних банках у темному прохолодному приміщенні.

Для того, щоб в шишках тривалий час був високий рівень ТГК, зберігати їх потрібно при вологості 60 % в герметичних контейнерах без доступу світла.

 

  • Як підвищити вміст ТГК в марихуані

Related Articles

Як довго ТГК залишається в організмі

Як довго ТГК залишається в організмі

Вважається, що тетрагідроканнабінол або скорочено ТГК може бути зафіксований в організмі через 30 діб після вживання канабісу. На сьогоднішній день існує багато тестів, які визначають наявність наркотичних речовин в організмі, чутливість і період часу для визначення різні. Крім цього, на думку провідних дослідників, завдання розрахунку кількості днів після вживання ускладнюється різними способами використання і особливостями організму окремо взятої людини.

Related Products

AFGHAN KUSH

AFGHAN KUSH

Опис і характеристики сорту Афганські сорти - найсильніші в плані медичного ефекту, тому купити н..

649 грн.

CALIFORNIA INDICA Feminised

CALIFORNIA INDICA Feminised

Опис і характеристики сорту Подарунок для любителів справжньої індика: компактної, життєздатною, ..

140 грн.

Bubble Gum Feminised

Bubble Gum Feminised

Головне завдання, яке вирішує наша команда – розширення асортименту та його різноманітність, що дозв..

160 грн.