Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Ліки від раку з канабісу

Медична марихуана часто використовується для зняття побічних ефектів хіміотерапії. Дослідження і практичний досвід показав, що вона зменшує нудоту, стимулює апетит, а також полегшує біль і допомагає заснути.

Медична марихуана часто використовується для зняття побічних ефектів хіміотерапії. Дослідження і практичний досвід показав, що вона зменшує нудоту, стимулює апетит, а також полегшує біль і допомагає заснути. Хворим, як правило, призначають конопляну олію - воно відрізняється від того, що продають у супермаркетах, оскільки для виробництва потрібні дорослі рослини.

З цієї ж причини лікувального каннамасла і препаратів на його основі немає у вільному продажу в країнах, де марихуана нелегальна. Навіть якщо вони не містять ТГК - головний психоактивний компонент конопель, - під заборону потрапляє КБД, а саме ця речовина відповідає за більшість корисних властивостей рослини. Зараз марихуана використовується переважно як допоміжна терапія при лікуванні раку, але є дані - поки без солідної наукової бази, - що можна створити повноцінні ліки від раку з канабісу.

Як конопля бореться з раком

< У 2008 в Міжнародному журналі раку було опубліковано дослідження, яке описало in vitro протиракову дію компонента 9-ТГК і інших фітоканнабіноідов. Досліджувався вплив речовин марихуани на пухлини підшлункової залози, і результати показали, що через активацію каннабісом рецепторів CB2 настає загибель ракових клітин без впливу на нормальні клітини. Раніше, у 2000 році, вчений Гальве-Роперх проводив експерименти на щурах із злоякісними гліомами. Він також довів, що взаємодіючи з ендоканнабіноіднимі рецепторами людини можна руйнувати пухлину без істотного нейротоксического ефекту. Існує ще один вдалий «мишачий» досвід, але вже при лікуванні раку молочної залози.

Також є підтвердження ефективності лікування каннабінодамі раку на людях. Гусман і його команда були першими, хто показав протипухлинну дію Δ9-ТГК. До вибірки увійшли 9 пацієнтів з рецидивуючими гліобластома, які не піддавалися лікуванню радіотерапією або хірургією. В експерименті комбінувалося введення Δ9-ТГК з хіміотерапією, і це дало зменшення пухлини у 2 з 9 пацієнтів.

Поки досить мало наукових підтверджень ефективності лікування раку каннабісом, особливо при впливі на ракові клітини людини, а не гризунів. Однак дослідження в цьому напрямку тривають. Багато онкохворі вже зараз використовують каннамасло або препарати на основі марихуани для купірування симптомів хвороби, а деякі не втрачають надії на повне одужання від раку з їх допомогою.

 

  • Ліки від раку з канабісу

Related Products

AFGHAN KUSH

AFGHAN KUSH

Опис і характеристики сорту Афганські сорти - найсильніші в плані медичного ефекту, тому купити н..

649 грн.

AK 47

AK 47

Один з найбільш позитивних Стрейна з тих, які відносно легко Гров і реально зібрати хороший урожай п..

720 грн.

Afghan Kush-Feminised

Afghan Kush-Feminised

Надаємо вам можливість підібрати оптимальний сорт завдяки широкому та різноманітному асортименту. Зв..

160 грн.

AK 47-Feminised

AK 47-Feminised

Для тих, хто віддає перевагу автоцвітам, у нашому інтернет-магазині може легко задовольнити свої поб..

140 грн.