Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Кращі сорти марихуани: ТОП 5

Представляємо добірку потужних, врожайних і невибагливих сортів для дому та вулиці.

Представляємо добірку потужних, врожайних і невибагливих сортів для дому та вулиці.

Кубанський Вбивця

Стрейн на 60% сатіва і на 100% забійний: буст ейфорії з приємним тілесним поколюванням, перехідним в розмазувати по дивану релакс. У боксі дає кущі до 130 см, але в аутдорі, як правило, витягується до 2 метрів. Відрізняється чудовою адаптивностью і здатністю рости без особливої ​​участі гровера як в холод, так і спеку з вологістю. Вихід з квадратного метра - до 600 г, на вулиці можна зібрати від 900 до 1500 г з куща. Після просушування в суцвіттях до 22% ТГК.

Kalashnikov Express

Чудово збалансований гібрид з прискореним періодом розвитку. Експрес сорти - винахід сідбанка Kalashnikov Seeds, тому точну генетику вони тримають в таємниці. Але для порівняння, оригінальний Калашников цвіте близько 60 днів, а цей Стрейн готовий до врожаю на 10 днів раніше. Рослини приземкуваті, кущисті, не боятися екстремальних умов гровінга. Видають до 800 г з квадратного метра в Індоре, і до 1500 р з рослини в аутдорі. Ефект стимулюючий, психоделічний, з запахом полуниці і пахощів.

Snow White Amsterdam

Ще один збалансований штам на основі генетики Джека Ерера і Cinderella 88. Чи доставляє позитив в голову і розслаблення, аж до відчуття каменю, в тіло. Кущі гіллясті, швидко дозрівають (55 днів) і дають великі, покриті кристалами, суцвіття - до 600 г з квадратного метра. У відкритому грунті врожай готовий вже до кінця вересня.

Skunk Amsterdam

Супер продуктивний збалансований штам на основі Super Sunk і Afghani # 1. Завдяки сканковой генетиці стійкий до цвілі, вологості і шкідників, з тієї ж причини має досить сильним запахом, тому витяжка з вугільними фільтрами не завадить. Вплив змішане: хвилі радості і щастя накочують на майже повністю скам'яніле тіло. До 1000 р з рослини після 8-9 тижнів цвітіння.

Bright Star

Переважно сатівний гібрид, що забрав краще від Haze і Білої Вдови. В Індор можна зібрати до 1200 г, але за умови яскравого освітлення (800Вт на квадратний метр). Виростає до 2-2,5 метра. Ефект сильний, сатівний: багато ейфорії і енергії.

  • Кращі сорти марихуани: ТОП 5