Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Марихуана може знеболює в 30 разів сильніше аспірину

Дослідження Університету гвельфів в Канаді показало, що з активних компонентів марихуани можна створити знеболююче в 30 разів могутніше аспірину.

Дослідження Університету гвельфів в Канаді показало, що з активних компонентів марихуани можна створити знеболююче в 30 разів могутніше аспірину. Вчені вивчали канабідіол (КБД) - непсіхоактівное речовина каннабісу, яке має протизапальний ефект. Мета дослідження - знайти альтернативу опіоїдних знеболюючих, які, хоча і мають сильне аналгетичну дію, токсичні для організму і можуть викликати звикання.

Детальніше про результати дослідження

Вчені використовували в дослідженні методи біохімії та геноміки і виявили, що в марихуані утворюються молекули канфлавіна А і В. Ці флавоноїди були відкриті ще в середині 80-х. Тоді ж встановили, що їх протизапальну дію в 30 разів могутніше ацетилсаліцилової кислоти, більш відомої нам як «аспірин». Канабіс в 80-х до ладу не вивчався через обмеження в законодавстві, але зараз, завдяки легалізації медичної марихуани в Канаді, стало можливим знайти і використовувати корисні властивості цієї рослини.

Вчені не просто досліджують ефективність канфлавінов, вони вивчають, які молекули створюють їх, щоб мати можливість синтезувати ці флавоноїди штучно. Це дасть можливість не тільки розробляти більш ефективні нестероїдні протизапальні препарати, а й створювати продукти харчування і косметику з протизапальною і аналгетичну дію. Готовність співпрацювати з університетом гвельфів вже висловила компанія Anahit International Corp.

  • Марихуана може знеболює в 30 разів сильніше аспірину