Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Марихуана може знеболює в 30 разів сильніше аспірину

Дослідження Університету гвельфів в Канаді показало, що з активних компонентів марихуани можна створити знеболююче в 30 разів могутніше аспірину.

Дослідження Університету гвельфів в Канаді показало, що з активних компонентів марихуани можна створити знеболююче в 30 разів могутніше аспірину. Вчені вивчали канабідіол (КБД) - непсіхоактівное речовина каннабісу, яке має протизапальний ефект. Мета дослідження - знайти альтернативу опіоїдних знеболюючих, які, хоча і мають сильне аналгетичну дію, токсичні для організму і можуть викликати звикання.

Детальніше про результати дослідження

Вчені використовували в дослідженні методи біохімії та геноміки і виявили, що в марихуані утворюються молекули канфлавіна А і В. Ці флавоноїди були відкриті ще в середині 80-х. Тоді ж встановили, що їх протизапальну дію в 30 разів могутніше ацетилсаліцилової кислоти, більш відомої нам як «аспірин». Канабіс в 80-х до ладу не вивчався через обмеження в законодавстві, але зараз, завдяки легалізації медичної марихуани в Канаді, стало можливим знайти і використовувати корисні властивості цієї рослини.

Вчені не просто досліджують ефективність канфлавінов, вони вивчають, які молекули створюють їх, щоб мати можливість синтезувати ці флавоноїди штучно. Це дасть можливість не тільки розробляти більш ефективні нестероїдні протизапальні препарати, а й створювати продукти харчування і косметику з протизапальною і аналгетичну дію. Готовність співпрацювати з університетом гвельфів вже висловила компанія Anahit International Corp.

  • Марихуана може знеболює в 30 разів сильніше аспірину

Related Articles

Скільки часу діє марихуана

Скільки часу діє марихуана

Одним з головних практичних питань є тривалість дії канабісу. Точний період часу дії визначити досить важко, оскільки він залежить багатьох чинників. В першу чергу, потрібно враховувати вміст тетрагідроканнабінола або скорочено ТГК. Саме ця активна речовина виявляє характерний ефект, від концентрації якого залежить тривалість та інтенсивність впливу.

Related Products

Skunk Auto

Skunk Auto

Насіння марихуани Auto Skunk підходять для гровінга фактично при будь-яких умовах, це один з найбіль..

149 грн.

Skunk Auto

Skunk Auto

Наш інтернет-магазин пропонує покупцям великий та різноманітний асортимент насіння. Зверніть увагу н..

435 грн.

Super Afghan Auto

Super Afghan Auto

Для задоволення запитів покупців ми цілеспрямовано працюємо над тим, щоб розширити та урізноманітнит..

435 грн.

White Widow Auto

White Widow Auto

Швидко підібрати оптимальний варіант дозволяє зробити асортимент нашого інтернет-магазину, що розшир..

435 грн.