0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Насіння конопель з КБД

Показано з 1 по 15 із 47 (4 сторінок)

У кожного свої цілі, яких він хоче досягти, підбираючи насіння канабісу з тими чи іншими характеристиками. Серед користувачів велике число тих, для яких марихуана є рятувальним колом, що допомагає триматися на плаву, долати хвилі хронічного болю, який може настигати дуже часто. Тому, при виборі сорту, їх насамперед цікавить відсотковий вміст каннабідіолу (КБД), речовини, яка є основою медичного каннабісу. Від концентрації КБД готовому продукті безпосередньо залежить терапевтична цінність сорту.

Насіння конопель з високим вмістом КБД, представлене в цьому розділі, дає можливість виростити міцні кущі, які порадують щедрим харвестом, а головне - щільними смолистими суцвіттями, що допомагають впоратися з хронічними болями.

У нашому інтернет-магазині Power Seeds кожен зацікавлений покупець легко і швидко зможе підібрати для себе і купити за невисокою ціною якісне насіння канабісу від відомих сидбанків.

Ми гарантуємо, що кожне насіння дасть міцний паросток. Герметична упаковка виключає попадання вологи та механічні пошкодження насіння. Оперативну доставку країною робить надійна логістична компанія.