Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Найсильніший сорт марихуани у світі

Сила впливу каннабісу, насамперед, визначається рівнем ТГК у сухих суцвіттях.

Сила впливу каннабісу, насамперед, визначається рівнем ТГК у сухих суцвіттях. Зміст цієї речовини готовому продукті прийнято вважати високим, якщо його значення становить 15 %. На сайті нашого інтернет-магазину ви без проблем зможете знайти дуже багато сортів марихуани із вмістом ТГК 20% і більше. Таких високих показників було досягнуто завдяки системній роботі фахівців провідних сідбанків світу.

Бажання виводити сорти конопель з дуже високим вмістом ТГК у результаті призвело до загального підвищення рівня цієї речовини практично у всіх нових сортах, які сидбанки виводять на ринок. Серед цих сортів почали з'являтися такі, вміст ТГК у яких наблизився до позначки 30 % і навіть перевищив цей показник. Досвідчені дегустатори цілком можуть уявити силу впливу і тривалість впливу готового продукту, який містить такий високий відсоток ТГК. Із цілого ряду сортів із рекордними показниками можна виділити трійку лідерів:

  • Ghost OG. У ньому міститься 28% тетрагідроканнабінолу. Цей сорт неодноразово визнавався найкращим на Cannabis Cup. Успішна комбінація в стрейне індики і сативи має сильний вплив як на свідомість, так і на тіло. Дим має цитрусовий аромат та приємний солодкий смак. Цей сорт відмінно підходить для медичних цілей, допомагає знімати хронічний біль різного походження, боротися зі стресом, тривожними станами та депресією.
  • Early Kush. У цьому сорті міститься 24% ТГК. У фенотипі переважає сатива (70%), яку врівноважує 30% індики. Гібрид отриманий шляхом схрещування лендрейсу Lemon Thai x Pakistani x ChemDawg. Early Kush має рівний і тривалий вплив, розслаблює тіло та одночасно активізує мозок. Підходить для вечірньої дегустації в тісній компанії близьких друзів або наодинці.
  • Brownie Scout. Цей індикодомінуючий сорт спричинив фурор. Тестування однієї із партій показало рекордні 37,5% ТГК. Цей показник визнано новим рекордом. У цьому середній вміст ТГК стабільно перевищує 30 %. Сорт Brownie Scout був виведений зі стрейнів Platinum Girl Scout Cookies та Great Divide.
  • Найсильніший сорт марихуани у світі