Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Early Kush

496.00грн.
Характеристики
Генетика:

Lemon Thai x Pakistani x ChemDawg

Фенотип:

Indica / Sativa

ТГК:

24% - 34%

Висота в боксі:

до 200 см

Цвітіння:

55 - 65 днів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

не вказано

496
* Доступні варіанти

Насіння конопель Early Kush от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт Early Kush відрізняється досить швидким, як для сатівного гібрида, періодом цвітіння і потужним ефектом. Рівень ТГК у нього 24% іноді досягає 34%, як показали дослідження Комісії з медичних конопель в Берклі, і це забезпечує сильний стимулюючий вплив. Рослина виходить зеленою і високою навіть в боксі. Купити його насіння для аутдору варто тільки при проживанні в м'якому кліматі.

Ефект і смак Early Kush

Володіє потужним стимулюючим впливом - типовим для сатівних сортів. Рівень ТГК - 24%, тому варто бути максимально акуратним з ним. Смак лимонний, але з відчутно горчащім післясмаком.

Особливості

Насіння марихуани Early Kush дають високі рослини навіть у боксі - до 2 метрів. На вулиці висота куща може досягти і 3 метрів. Урожайність гібрида відповідно висока. Кущі виходять гіллястими, з особливо великими смолистими шишками. Це варто враховувати при догляді за рослинами. В цілому, впоратися з ним початківці гровер зможуть, але бажано мати хоча б мінімальний досвід. Період цвітіння триває від 8 до 9 тижнів.

Походження

Насіння конопель Early Kush отримані при схрещуванні Lemon Thai з колорадським Pakistani і ChemDawg.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money