Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Навіщо вирощувати звичайне (регулярне) насіння коноплі

Насіння коноплі з правильною підлогою є селекційною лінією, яка виражає рівний баланс чоловічих і жіночих хромосом.

Насіння коноплі з регулярною підлогою є селекційною лінією, в якій спостерігається рівний баланс чоловічих і жіночих хромосом. Робота з використанням звичайного насіння - це відмінний спосіб виростити великий вибір чоловічих або жіночих рослин. Знання того, які рослини відносяться до тієї чи іншої статі, як визначити їх на ранній стадії та зрозуміти життєвий цикл рослини коноплі, дасть вам перевагу при пошуку фенотипів для майбутнього селекційного проекту.

Чому варто вирощувати із звичайного насіння?

Є багато причин, з яких садівник може вибрати роботу зі звичайним насінням, незважаючи на практичні переваги в плані простору для вирощування, витрати поживних речовин та середовища.

Селекційні проекти

Для тих, хто має бажання створювати свої власні генетичні схрещування, розпочати свій власний селекційний проект у комфортних умовах власного будинку легко досяжно. Для цього вам потрібно буде інвестувати в звичайне насіння, яке дозволить вам вирощувати як чоловічі, так і жіночі рослини. Для початку варто придбати не менше 10 насінин, щоб отримати ширшу варіацію та можливість вибору між чоловічими та жіночими особинами. Деякі сіянці можуть не прижитися та бути відбраковані на ранніх стадіях, проте за наявності 10 сіянців є добрий потенціал бажаного співвідношення. Маркування ваших горщиків з номерами та назвами сортів значно полегшить життя при сортуванні різних рослин, особливо якщо ви берете живці до цвітіння для збереження.

Генетика до 98 року

Є багато генетики старої школи, яка витримала випробування часом, і через ринок у той час ніколи не фемінізувалася. Приблизно з початку 2000 року переваги фемінізованого насіння стали комерційно популярними. Багато сортів, що існували протягом останніх 50 років, часто зберігаються у вигляді звичайного насіння, або як перше покоління, або як стабільний IBL. Зворотне схрещування або отримання нового покоління культивара слід проводити тільки зі звичайним насінням, особливо при інбридингу.

Розширений пошук фенотипів

Якщо ви вкладаєте час і гроші у велике полювання за фенотипами, краще працювати зі звичайним насінням, а не з фемінізованим. У цьому процесі чоловічі та жіночі рослини потрібно буде розділити задовго до цвітіння. З цим методом пов'язані деякі непрактичні моменти, такі як нераціональне використання простору гідросистеми, використання поживних речовин, середовища для вирощування виділеного місця та обслуговування. Робота з великою кількістю рослин для вибору дозволить вам отримати доступ до найбільш привабливих рослин, ґрунтуючись на їх висоті, структурі, міжвузлях, ароматі, малюнку листя та загальної енергійності.

Пошук материнської рослини

Пропрацювавши купу насіння та відсіявши кращі жіночі рослини до одного зберігача, ви отримаєте в нагороду найкращу материнську рослину і в деяких випадках зможете пом'якшити удар, заплативши тризначну суму за пачку насіння. Якщо ви дійсно хочете знайти найкращі з кращих, використання звичайних насіння забезпечить найбільшу генетичну різноманітність.

Визначення передквітів

Коли саджанець каннабіса залишають рости протягом 5 тижнів 18/6, на рослині починають з'являтися дуже маленькі передквітки. Зазвичай ці передквітки розкриваються після початку цвітіння, проте, знаючи, на що звернути увагу, можна визначити, якої статі у вас рослина.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЧОЛОВІЧИХ ПЕРЕЦВІТНИКІВ

Чоловічі передквітники виглядають як невелике скупчення зелених паростків овальної форми. Вони будуть помітні між міжвузлями і навіть можуть виглядати як жіноча квітка за вирахуванням маточка. До цього моменту немає необхідності турбуватися про чоловічі пилкові мішки і перехресне запилення, і вже через кілька тижнів буде очевидно, що у вас удосталь утворюються крихітні чоловічі передквітники.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЖІНОЧИХ ПЕРЕЦВІТНИКІВ

На відміну від чоловічого передквітника, жіноча вироблятиме крихітну білу волосину, відомий як маточка. Коли ви побачите першу білу волосину, це буде означати, що рослина дійсно жіноча, і після початку цвітіння з'явиться безліч маточок. Іноді може з'явитися дуже тонкий і вузький наріст, схожий на кінчик травинки, який згодом випустить маточка.

Кращі поради щодо визначення статі рослин канабісу

Перш ніж викидати рослину з саду, переконайтеся, що ви на 100% впевнені в тому, що вона чоловіча чи жіноча. Пилкові мішки чоловічих рослин розкриються лише через 3-4 тижні після 12/12, тому витратите час на те, щоб бути повністю впевненим у своїй здатності приймати рішення.
Відсоток перетворення жіночих рослин на чоловічі зазвичай становить приблизно 60/40, тому чим більше насіння ви посадите, тим більше у вас шансів знайти елітного зберігача чоловічих або жіночих рослин.
Використовуйте лупу або потужний об'єктив, щоб розглянути рослини ближче. Це значно полегшить життя з огляду на те, що квіти можуть бути майже невидимі неозброєним оком.
Візьміть хоча б один живець з кожної рослини, якщо у вас є місце та час. Переконайтеся, що ви позначили та пронумерували клони відповідно до тих самих номерів, що й оригінальні рослини. Якщо ви візьмете клони зараз, це позбавить вас необхідності повертати рослини у вегетативний стан після збору врожаю.

Переваги фемінізованого насіння

Використання звичайного насіння має свої унікальні переваги, проте не зайвим буде розглянути і переваги, пов'язані з жіночим насінням.

Ви використовуєте 100% простору для вирощування, не турбуючись про те, що доведеться видаляти 40% горщиків після того, як ви розділите рослини за ознакою статі. Те саме стосується кількості невикористаного середовища для вирощування, поживних речовин і світла, що використовуються при сексуванні звичайного насіння з кімнати для вирощування.
Існує набагато більша різноманітність фемінізованого насіння в порівнянні зі звичайними сексованими сортами. Понад 90% комерційного ринку розраховано на виробництво насіння жіночої статі.
Також можна придбати фемінізовані автоквітучі сорти із високим вмістом CBD. Обидва ці типи канабісу користуються величезною популярністю і дозволяють виробнику набагато краще адаптуватися до умов навколишнього середовища та потреб.

  • Навіщо вирощувати звичайне (регулярне) насіння коноплі