Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Що впливає на інтенсивність ефекту канабісу

У складі канабісу більше сотні канабіноїдів - біологічно активних речовин, - а більш-менш вивчені тільки близько шістдесяти. Частина з них має психоактивних ефектом, який відчувається при палінні, але науку також цікавлять терапевтичні властивості канабіноїдів

У складі канабісу більше сотні канабіноїдів - біологічно активних речовин, - а більш-менш вивчені тільки близько шістдесяти. Частина з них має психоактивних ефектом, який відчувається при палінні, але науку також цікавлять терапевтичні властивості канабіноїдів. Під найбільшим наглядом перебувають канабідіол (КБД) і тетрагідроканнабінол (ТГК), про який ми поговоримо докладніше.

Що собою являє тетрагідроканнабінол

Головний психоактивний компонент каннабісу, відповідає за інтенсивність і тривалість ефекту. ТГК володіє також терапевтичною дією:

  1. Знімає біль;
  2. Виступає м'яким снодійним, допомагаючи навіть при безсонні;
  3. Знімає нудоту і володіє протиблювотну дію, тому медичну коноплю призначають раковим хворим від побічних ефектів хіміотерапії;
  4. Розслаблює м'язи і усуває спазми;
  5. Покращує апетит.

Відносно недавно вчені виявили здатність ТГК і КБД боротися з раком. Вони порушують кровопостачання пухлини, перешкоджаючи її розростання, згодом знищуючи ракові клітини. Ряд цих властивостей відчувається при звичайному рекреаційному споживанні канабісу, але виражений медичний ефект дають спеціальні сорти з високим рівнем КБД. Тетрагідроканнабінол, в першу чергу, викликає ейфорію.

Що впливає на рівень ТГК

Сідбанкі і магазини вказують вміст ТГК в процентах. Якщо це не діапазон значень, то перед вами - зразковий максимум, який можна вичавити з сорту. Найбільш поширені середні по силі сорти - близько вісімнадцяти-дев'ятнадцяти відсотків. Стрейна, в яких більше двадцяти відсотків тетрагидроканнабинола, вважаються сильними. Звертатися з ними слід акуратно, щоб не зловити бед тріп. Але колись потрібно домогтися заявленого рівня ТГК, а на нього впливають:

  1. Час збору врожаю. Перестиглі шишки так само погані, як і недостиглі. У першому випадку страждає яскравість ефекту, а в другому - інтенсивність. Не варто поспішати з Харвест, як і затягувати цей процес.
  2. Стан рослин. Частота поливів, надлишок або дефіцит підгодівлі, освітлення і вологість повітря впливають на здоров'я растишки і рівень ТГК, відповідно. Подбайте про правильний догляд за рослиною, і воно віддячить вам якісними, покриті трихом, суцвіттями.
  3. Пролечка шишок. Це хороший спосіб дотиснути вироблення ТГК без ризику отримати «переспілі» суцвіття. Для цього їх не відокремлюють від стебел. Пролечіваніе шишок покращує їх смак і якість ефекту.

Навіть початківці гровер, які ніколи не лікуйте шишки, можуть розраховувати на близький до заявленого рівень ТГК при звичайному гровінге. Конкуренція між сідбанкамі штовхає селекціонерів удосконалювати генетику, створювати більш потужні сорти, які легко вирощувати.

  • Що впливає на інтенсивність ефекту канабісу

Related Articles

Який тип насіння вибрати, щоб заощадити

Який тип насіння вибрати, щоб заощадити

Найдешевшими насінням вважаються регулярні, але це тільки номінально. Хоча їх вартість нижче фемінізованих, вигода від покупки досить сумнівна. І нижче ми докладніше розповімо, чому не варто на них витрачати гроші.

Related Products

 Critical 420 Auto

Critical 420 Auto

Опис і характеристики сорту Сорт Critical 420 Auto відноситься до гібридів з домінуючою індикою, ..

688 грн.