Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Який тип насіння вибрати, щоб заощадити

Найдешевшими насінням вважаються регулярні, але це тільки номінально. Хоча їх вартість нижче фемінізованих, вигода від покупки досить сумнівна. І нижче ми докладніше розповімо, чому не варто на них витрачати гроші.

Найдешевшими насінням коноплі вважаються регулярні, але це тільки номінально. Хоча їх вартість нижче фемінізованих, вигода від покупки досить сумнівна. І нижче ми докладніше розповімо, чому не варто на них витрачати гроші.

Три причини, чому фемінізовані насіння вигідніше регулярних

  • Три штуки фемінізованих насіння краще, ніж три штуки регулярних.

Згадуємо головну особливість регулярних зерен - вони дають рослини як чоловічого, так і жіночої статі. Цінність для гровера представляють тільки «дівчинки», причому не запилені, щоб сформувалися ложноплоди - шишки. Чоловічі рослини каннабісу не тільки не приносять користі на плантації, а й небезпечні при несвоєчасному виявленні. Ви купите три штуки регулярних насіння і, не отримавши жодного жіночого рослини, даремно витратите гроші і сили під час вегетації растишки. Гарантія, що з фемінізованих насіння виростуть «дівчинки» - дев'яносто дев'ять відсотків. Причому шанс отримати чоловіче рослина або гермафродит можна знизити до нуля, якщо не загодовують Растишку азотом, що не завищувати температуру повітря і забезпечити нормальний полив.

  • Невеликий вибір регулярних насіння

Сідбанкі постійно засовують обнови регулярних насіння. Фемінізовані зерна - більш відповідний генетичний матеріал і його зручніше вирощувати. Різноманітність фемок зростає, а ціна на них знижується. Звичайно не до рівня регулярних насіння, але доплата за великий вибір сортів і кращі властивості не така вже висока.

  • У фемінізованих зерен краще характеристики

Крім того, що вам не доведеться вартувати Растишку з лупою на етапі предцветенія, виглядаючи ознаки чоловічого рослини, ви також отримаєте урожай кращої якості. У шишок фемінізованих кущів більш виражений аромат, смак і ефект. Сам урожай однорідний, ви точно знаєте, скільки зберете з куща або квадратного метра плантації. Крім того, у фемок трохи вище життєстійкість. Всі ці властивості критично необхідні при комерційному гровінге.

Індіка або сатіва? Авто або фотоперіодичні сорти?

Якщо різниця ефектів індика і сатіва не має значення, то вигідніше брати індічние сорти. Їх вартість нижче сатівних, але також їх легше вирощувати:

  • підійдуть для мінливого клімату середньої смуги; мають високу життєстійкість, нерідко - стійкістю до цвілі;
  • мають компактні розміри, які легко вмістити в невеликому гроубокса або заховати на клумбі;
  • швидко відцвітають - приблизно за шістдесят п'ять днів. Це відповідає трьом місяцям тепла і в вересні вже можна збирати урожай;
  • мають гарну продуктивністю - близько ста грамів з куща в аутдорі і в середньому п'ятсот грамів в боксі з квадратного метра.

Автосорти дорожче фотоперіодних, але вони ще більше полегшують процес гровінга. Весь життєвий цикл куща обмежується шістдесятьма днями, також рослина легше переносить перепади температури, нестабільний полив, нападу шкідників і цвілі. Авто традиційно вважаються вибором для гроверів без або з мінімум досвіду, а також їх вважають за краще вирощувати при складних погодних умовах в аутдорі.

  • Який тип насіння вибрати, щоб заощадити

Related Articles

Як вибрати магазин насіння канабісу

Як вибрати магазин насіння канабісу

Купувати конопляне насіння законно. Вони не містять психоактивних компонентів, відповідно, по законодавства не зараховуються до наркотичних речовин. Зерна канабісу поживні і корисні для здоров'я, тому їх використовують як харчову добавку, корм для птахів, підгодівлю або наживку для риби. Причина, по якій ви захочете купити конопляні насіння, може бути будь-який, навіть якщо це колекціонування або сувенір на пам'ять.

Простий спосіб проростити насіння конопель

Простий спосіб проростити насіння конопель

Насіння канабісу НЕ висаджують відразу в грунт - спочатку вони повинні прорости.

Що впливає на інтенсивність ефекту канабісу

Що впливає на інтенсивність ефекту канабісу

У складі канабісу більше сотні канабіноїдів - біологічно активних речовин, - а більш-менш вивчені тільки близько шістдесяти. Частина з них має психоактивних ефектом, який відчувається при палінні, але науку також цікавлять терапевтичні властивості канабіноїдів

Як зробити фемінізовані насіння

Як зробити фемінізовані насіння

На сьогоднішній день фемінізовані насіння - одні з найпопулярніших серед гроверів, оскільки це практично стовідсоткова гарантія того, що виростуть жіночі рослини.

Related Products

AUTO JACK HERER

AUTO JACK HERER

Опис і характеристики сорту Урожайний невибагливий гібрид для Індора і аутдору в помірному клімат..

799 грн.

AUTO LAVENDER

AUTO LAVENDER

Опис і характеристики сорту Індіка з характерним для неї будовою куща і яскравим стоун-ефектом. В..

825 грн.

AUTO MAZAR

AUTO MAZAR

Опис і характеристики сорту Автоцветущая індика з м'яким смаком і сильним стоун-ефектом. Готовий ..

849 грн.

Auto Kali Mist

Auto Kali Mist

Насіння конопель Kali Mist добре себе почувають навіть в помірному кліматі, але для кращих результат..

129 грн.