Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Як приготувати масло з канабісу

Для тих, хто з яких-небудь причин не хоче вдихати дим, а вважає за краще вживати канабіс у вигляді різної смакоти кращим рішенням буде приготувати особливе масло, яке можна використовувати під час готування апетитних страв, печива або просто зробити бутерброд.

Для тих, хто з яких-небудь причин не хоче вдихати дим, а вважає за краще вживати канабіс у вигляді різних смаколиків виходом буде приготування особливого масла, яке можна використовувати під час готування апетитних страв, печива або просто зробити бутерброд.

Послідовність дій для приготування масла

Перед тим, як приготувати масло з коноплею, її потрібно декарбоксилірувати. Для цього розігріти духовку до 110 °С, необхідну кількість шишок в один шар розподілити на деку і випікати протягом 40 хвилин, ретельно перемішуючи кожні 10 хвилин. Процес декарбоксилірування забезпечує легке засвоєння тих речовин канабісу, які викликають ефект.

Оптимальне співвідношення для приготування конопляного масла – на 400 г вершкового масла 30 г коноплі. У каструлю налити 4 склянки води і довести до кипіння. Масло поміщається в воду і розмішується до повного розчинення. Після цього додається канабіс і зменшується вогонь так, щоб суміш повільно кипіла близько трьох годин. Протягом цього часу вода випаровується і суміш перетвориться з рідкої в густу і блискучу.

Потім гаряча рідина акуратно виливається у велику миску через марлю, попередньо закріпивши її тугою гумкою або шнурком.

Після того, як масло охолоне до кімнатної температури, його потрібно покласти в холодильник, де через годину-півтора воно затвердне. Продукт готовий до вживання.

Як правильно вживати масло з канабісу

Конопляне масло можна використовувати в різних рецептах. При вживанні масла слід враховувати час на перетравлення і засвоєння, тому ефект проявляється в середньому через 40 – 50 хвилин.

Популярність вживання марихуани в їжу поступово зростає, оскільки інтенсивність ефекту не поступається традиційному палінню і максимум може тривати набагато довше. Для початку потрібно використовувати невелику кількість їстівної марихуани, щоб не перестаратися.

  • Як приготувати масло з канабісу

Related Products

 Critical 420 Auto

Critical 420 Auto

Опис і характеристики сорту Сорт Critical 420 Auto відноситься до гібридів з домінуючою індикою, ..

688 грн.

CHEMDAWG Feminised

CHEMDAWG Feminised

Опис і характеристики сорту Високий ароматний гібрид для індорного і аутдорного (в кліматі з пізн..

151 грн.

Candy Kush Feminised

Candy Kush Feminised

Головна мета для нас – задовольнити запити покупців, чому сприяє різноманітний асортимент, серед яко..

151 грн.