Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Critical 420 Auto

403.00грн.
Індікодомінантний гібрид, придатний для Індору і відкритого грунту. Невибагливий і швидко зростаючий. Бурхливо цвіте і дає хороший урожай, особливо як для автоцвіта. Володіє сильним позитивним впливом.
Характеристики
Генетика:

OG KUSH х blue cheese x RUDERALIS

Фенотип:

Sativa 20%, Indica 65%, ruderalis 15%

ТГК:

не вказано

Висота в боксі:

до 100 см.

Цвітіння:

70 - 75 днів

Врожай індор:

250-300 гр.м2

Врожай аутдор:

до 50 гр. с рослини

403
* Доступні варіанти

Насіння конопель Critical 420 Auto от Кримське насіння

Опис і характеристики сорту

Сорт Critical 420 Auto відноситься до гібридів з домінуючою індикою, але вплив обтяжує до сатівному хаю. Швидко зростає і приносить хороший Харвест як в Індорі, так і на відкритому грунті.

Ефект Critical 420 Auto

Вплив у нього схиляється до сатівному хаю - дуже стимулюючий і позитивний. Ефект потужний і довгий - сам виробник гарантує «вставку» на 100%. Можна купити для спілкування і творчості.

Особливості

Насіння марихуани Critical 420 Auto дають досить середні рослини, як для автоцвіта - до 100 см в боксі, з невеликими, тугими шишками. Сам кущ гіллястий, цвіте бурхливо і дає хороший урожай. Насіння підійдуть для боксу, теплиці і відкритого грунту, тим більше автоцвітучі функції значно спрощують гровінг. Урожай готовий через 10-11 тижнів - з квадратного метра в Індорі виходить 250-300 г, а на вулиці з куща реально зібрати до 50 г готового продукту.

Походження

Насіння конопель Critical 420 Auto отримані при схрещуванні OG KUSH і blue cheese. Також в генетиці присутній Рудераліс, який поділився з гібридом своїми автоцвітучими функціями.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Благодарочка, посылочку получил наложенным платежом, доставка сумасшедшая 85 грн. взяли звери. Надеюсь за отзыв следующий раз сделаете бесплатную доставку)

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money