Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Як зробити фемінізовані насіння?

На сьогоднішній день фемінізовані насіння - одні з найпопулярніших серед гроверів, оскільки це практично стовідсоткова гарантія того, що виростуть жіночі рослини.

На сьогоднішній день фемінізовані насіння - одні з найпопулярніших серед гроверів, оскільки це практично стовідсоткова гарантія того, що виростуть жіночі рослини. Хоча, тільки в математиці все точно, а в біології існує невелика ймовірність того, що може вирости і чоловіче рослина. Однак згідно зі статистичними даними та, виходячи з практичної діяльності досвідчених гроверів, такі випадки трапляються один раз зі ста.

Фемінізовані насіння, а по простому - Фемк, дають можливість істотно заощадити час, оскільки не потрібно вирощувати чоловічі кущі, які необхідно видаляти перед початком цвітіння жіночих.

Звичайно, можна скористатися широким асортиментом фемок, який пропонують сідбанкі, які постійно працюють над їх поліпшенням, але гровер б не був гровером, якби він не захотів сам отримувати фемінізовані насіння, адже давно добре відомо, що немає нічого кращого самостійно зробленої роботи, коли сам контролюєш весь процес від початку і до кінця.

Слід знати, що фемінізовані насіння виходять при схрещуванні двох жіночих рослин. Тобто потрібно створити такі умови при яких жіноче рослина зможе розвинути мішечки з пилком. Пропонована послідовність дій гарантує, що навіть початківець гровер зможе отримати Фемк.

Способи отримання на жіночому рослині чоловічих квітів

Для того, щоб на жіночому кущі з'явилися чоловічі суцвіття, потрібно застосувати один з методів:

Хімічний. Рослини обприскують колоїдним сріблом протягом двох тижнів.
Роделізація. Створення умов за допомогою біологічних факторів при яких жіночі рослини будуть залишатися в процесі цвітіння набагато довше звичайного, що з великою часткою ймовірності призводить до появи мішечків з пилком, яку можна використовувати для запилення інших рослин.
Однак природний спосіб в порівнянні з хімічним має істотний недолік: рослини, які виростають з такого насіння мають чоловічі і жіночі статеві ознаки. Тому ймовірність того, що з такого насіння виросте чоловіче рослина досить висока.

Послідовність дій для отримання фемінізованих насіння

Кілька акуратно виконаних дій, гарантують бажаний результат:

  • Розчин колоїдного срібла можна купити або зробити самому, це вже на вибір кожного. Для самостійного приготування колоїдного срібла потрібно небагато: батарейка на 9 вольт, дистильована вода і будь-які два вироби зі срібла. Помістіть їх в воду на 8 годин, звичайно підключивши до батарейці - і розчин готовий.
  • Обрана гілка рослини або вся рослина обприскується один раз в день до початку формування чоловічих квіток. У більшості випадків цей процес займає два тижні, іноді довше.
  • Після дозрівання пилок акуратно збирається.
  • Далі необхідно опиліть жіноче рослина, яке повинно вже цвісти протягом 2-3 тижнів. Пилок акуратно наноситься на жіночі бутони.
  • Тепер залишилося тільки почекати повного дозрівання насіння і зібрати урожай.
  • Насіння в правильних умовах можна зберігати протягом двох років.

Для того, щоб все вийшло якнайкраще, потрібно ретельно вибирати батьківські рослини, які стійкі до стресових факторів. Тоді з більшою ймовірністю вийдуть гомогенні стабільні Фемки.

  • Як зробити фемінізовані насіння?

Related Articles

Як вибрати магазин насіння канабісу

Як вибрати магазин насіння канабісу

Купувати конопляне насіння законно. Вони не містять психоактивних компонентів, відповідно, по законодавства не зараховуються до наркотичних речовин. Зерна канабісу поживні і корисні для здоров'я, тому їх використовують як харчову добавку, корм для птахів, підгодівлю або наживку для риби. Причина, по якій ви захочете купити конопляні насіння, може бути будь-який, навіть якщо це колекціонування або сувенір на пам'ять.

Простий спосіб проростити насіння конопель

Простий спосіб проростити насіння конопель

Насіння канабісу НЕ висаджують відразу в грунт - спочатку вони повинні прорости.

Який тип насіння вибрати, щоб заощадити

Який тип насіння вибрати, щоб заощадити

Найдешевшими насінням вважаються регулярні, але це тільки номінально. Хоча їх вартість нижче фемінізованих, вигода від покупки досить сумнівна. І нижче ми докладніше розповімо, чому не варто на них витрачати гроші.

Related Products

 Critical 420 Auto

Critical 420 Auto

Опис і характеристики сорту Сорт Critical 420 Auto відноситься до гібридів з домінуючою індикою, ..

688 грн.

AUTO OG KUSH

AUTO OG KUSH

Опис і характеристики сорту Світлолюбний сорт Auto OG Kush має відмінну жизнестойкостью, тому йог..

849 грн.

AUTO WHITE WIDOW

AUTO WHITE WIDOW

Опис і характеристики сорту Сорт Auto White Widow відмінно себе почуває і в гроубокса, і на вулиц..

800 грн.

AUTO SUPER SKUNK Feminised

AUTO SUPER SKUNK Feminised

Характеристики Переважно індічний гібрид з високою врожайністю і відмінною жизнестойкостью. Купит..

91 грн.

Auto Power Plant

Auto Power Plant

Насіння марихуани Auto Power Plant без проблем Гров і в грунті, і на субстраті. Досить дотримуватися..

108 грн.