Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Сатіва або індика: в чому різниця

Сатіва і індика - підвиди одного рослини - cannabis sativa, конопель сорной. Сатівний підвид розвивався в Колумбії, Таїланді, Африці, Бразилії, тобто в регіонах, близьких до екватора.

Сатіва і індика - підвиди одного рослини - cannabis sativa, конопель сорной. Сатівний підвид розвивався в Колумбії, Таїланді, Африці, Бразилії, тобто в регіонах, близьких до екватора. Індіка виростала переважно в гірських регіонах Пакистану, Афганістану, Непалу, Марокко. Навіть в Казахстані були свої «гірські» лендрейси - в знаменитій Чуйської долині, оригінальні Стрейна можна знайти на Алтаї і в Криму. Відмінності в кліматі регіонів - жаркого тропічного і холодного гірського - помітно вплинув на зовнішній вигляд, характер і психоактивний ефект канабісу. Чисті сорти сатіва і індика відрізняються досить сильно, і нижче ми докладніше розпишемо, як саме.

Зовнішній вигляд

Сатіва зазвичай куди вище індика: дво- або триметрові кущі першої проти півтораметрових - це максимум! - кущів другий. Сатіва росте вгору, у неї довгі міжвузля, великі віялові листя світло-зеленого кольору. Це саме те рослина, що малює уява при слові «марихуана». Індіка розвивається вшир - це кущисті «ялинка» з темно-зеленим листям і йде вглиб кореневою системою. Суцвіття у теж різні: у сатіва вони крупніше, але пухкі, у індика - маленькі, але дуже щільні і смолисті.

Ефект

Сатіва сорти доставляють хай - стрімкий енергетичний ефект, які ставить на ноги і розв'язує мову. Відчуття всепоглинаючого щастя додається. Індіка, навпаки, забезпечує стоун: думки втрачають фокус, тіло розслабляється і розпливається по першій знайденої горизонтальній поверхні. Все супроводжується станом повного заспокоєння і небажання ворушити навіть пальцем. Звичайно, обидва опису дещо спрощені. У реальності, інтенсивність і відтінки впливу будуть сильно залежати не тільки від генетики штаму, а й від самої людини. Крім того, в гібридах - Стрейна, які поєднують гени індика і сатіва, - ці ефекти часто комбінуються в різних варіаціях.

Догляд

Різниця сатіва і індика сильно помітна в догляді: перша любить вологість, тепло і добре себе почуває спекотним літом, а ось друга воліє сухість, більш прохолодну - до 24С - температуру і нормально переносить падіння до 15С і навіть нижче. Сатівние Стрейна, як правило, стійкі до цвілі і грибка, а індика легше переносить заморозки. Крім того, індічние сорти швидше дозрівають, але сатівние, - в середньому, приносять більший урожай.

 

 

  • Сатіва або індика: в чому різниця

Related Products

AMNESIA

AMNESIA

Опис і характеристики сорту Один з найбільш затребуваних в Європі гібридів, який з вигляду і швид..

946 грн.

 Amnesia Haze

Amnesia Haze

Насіння коноплі Amnesia Haze Один з найпопулярніших сортів в кофешопах Нідерландів, одночасно пот..

1032 грн.

Amnesia Afghan Fem

Amnesia Afghan Fem

Насіння коноплі Amnesia Afghan Fem Підібрати якісне насіння – це вже половина успіху. Тому так ва..

484 грн.