Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Модель: 379
В наличии

Насіння конопель Amnesia Afghan Fem

484 грн.
Високі, потужні кущі цього фемінізованого сорту порадують щедрим харвестом та відмінними характеристиками готового продукту, насамперед високим рівнем вмісту ТГК. Тому навіть досвідчені поціновувачі повною мірою відчують забористий хай. Підходить для гроверів із досвідом, новачкам краще не ризикувати.
Характеристики
Генетика:

Amnesia Afghan x Secret hybrid

Фенотип:

Sativa

ТГК:

27%

Висота в боксі:

до 200 см.

Цвітіння:

65 - 70 днів

Врожай індор:

до 700 гр/м2

Врожай аутдор:

не вказано

484 грн.
* Доступні варіанти
484 грн.

Насіння конопель Amnesia Afghan Fem от Smile Seeds

Насіння коноплі Amnesia Afghan Fem

Підібрати якісне насіння – це вже половина успіху. Тому так важливо мати можливість вибору, яку надає кожному бажаючому наш інтернет-магазин з великим та різноманітним асортиментом. Зверніть увагу на насіння марихуани Amnesia Afghan Fem. Їхню високу якість гарантує відомий іспанський сидбанк Smile Seeds.

Насіння має великий генетичний потенціал і високий показник схожості, що наближається до 100 %. Такий результат досягається за рахунок використання новітніх технологій і завдяки теплому клімату Іспанії, де року не менше 250 сонячних днів. Зібране вручну насіння ретельно сортується та зберігається у відмінних умовах.

Ефект та смак Amnesia Afghan Fem

Успіх і досягнення результату в кінцевому рахунку визначається мірою того, наскільки очікування збіглися з реальним ефектом, який забезпечує готовий продукт. Сорт Amnesia Afghan Fem порадує яскравим хаєм, який зарядить енергією та веселощами. Така дія забезпечується тим, що у фенотипі сорту міститься більша частина сативи - 85%, яку доповнює 15% індики. При цьому сухі суцвіття містять дуже високий рівень ТГК, що досягає 27%. Це означає, що ефект буде не лише сильним, а й тривалим. Початківцям потрібно з обережністю приступати до дегустації. У смаку та ароматі переважають пряні, деревні та хвойні нотки.

Особливості

Після того, як насіння Amnesia Afghan Fem дасть сходи, паростки починають інтенсивно розвиватися. Перші фази дуже важливі для набору зеленої маси та підготовки рослин до цвітіння. Кущі можуть зростати до 200 см, тому багато гровер використовують різні методи контролю зростання. Тривалість фази цвітіння становить 65-70 днів. Цей період є визначальним для одержання врожаю високої якості.

В аутдорі харвест настає на початку жовтня, тому слід враховувати особливості клімату конкретного регіону. В індор з квадратного метра можна отримати до 700 г сухих суцвіть.

Походження сорту

Для виведення цього фемінізованого сорту фахівці іспанського сідбанку використовували лендрейси Amnesia Afghan та Secret Hybrid. Всі, хто зацікавився цим сортом, мають можливість у нашому інтернет-магазині за невисокою ціною купити насіння коноплі Amnesia Afghan Fem з доставкою по країні в найкоротші терміни.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити Amnesia Afghan Fem з доставкою в: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, та незабаром у Донецьку, Луганську та Криму.

 

 

Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса который работает с 2013 года в Украине. В ассортименте отобранные семена автоцветущих и феминизированных сортов в оригинальных упаковках от таких производителей как Kalashnikov seeds, Amsterdam seeds, Rastaman seeds и многих других.

 

Мы доставляем заказы в любую точку Украины оптом или в розницу. Действует гибкая система скидок и бонусы постоянным клиентам.

 

Ваша поссылка будет доставленна в качественной и неприметной упаковке, и не будет вызывать подозрений.

 

Вся продукция представленная на сайте продается в качестве сувениров.

 

Приятных вам покупок!

 

NAN
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money