Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
 • Ваш кошик порожній!

Все про насіння конопель для Грову

Насіння канабісу поділяють за статевою приналежністю - фемінізовані і регулярні, і за типом переходу на цвітіння - фотоперіодние і автоцвети. Класифікація нескладна, і ми постаралися максимально докладно її роз'яснити. У статті ви знайдете рекомендації щодо вибору зерен з урахуванням місця майбутнього Гров та інші корисні поради.

Насіння канабісу поділяють за статевою приналежністю - фемінізовані і регулярні, і за типом переходу на цвітіння - фотоперіодние і автоцвети. Класифікація нескладна, і ми постаралися максимально докладно її роз'яснити. У статті ви знайдете рекомендації щодо вибору зерен з урахуванням місця майбутнього Гров та інші корисні поради.

Регулярні насіння

Канабіс - двостатеве рослина, але урожай шишок дає тільки незапліднені жіночий кущ - сенсімілья. З регулярних зерен приблизно з однаковою ймовірністю може вирости як «дівчинка», так і «хлопчик», тому останніх потрібно під час виявляти і видаляти з плантації. Зробити це потрібно до початку цвітіння. Якщо момент упустити, пилок з чоловічого рослини запліднити жіночу, і гровер отримає нове насіння замість шишок-ложноплодов.

Володіючи потрібними знаннями під час відокремити «хлопчиків» від «дівчаток» нескладно. Також можна підвищити ймовірність розвитку саме жіночих рослин, проте навіть при дотриманні всіх правил неможливо гарантувати, що 99,9% регулярних насіння дадуть «дівчаток». Таку високу ймовірність дають тільки фемінізовані зерна зі стабільною генетикою. Регуляри програють їм в життєстійкості, однорідності врожаю і асортименті - багато сідбанкі вже просто не випускають регулярні сорти. Головний плюс цього типу зерен - низька ціна. Якщо вирішите брати їх, то можливо вам будуть корисними такі підрозділи.

Як визначити стать рослини

Чоловічі предцвети з'являються на 1-4 тижні вегетації, жіночі - на 4-6 тижні. Гермафродити мають ознаки «хлопчиків» і «дівчаток», урожай не приносять, тому їх теж потрібно під час прибрати з плантації. Для фотоперіодних рослин вегетація триває мінімум 4 тижні, автоцветам потрібно близько 3-4 тижнів для розвитку. За цей час Гроверу потрібно зауважити наступні ознаки:

 • «Хлопчики» вище «дівчаток»;
 • «Дівчинки» компактніше, але листя гущі;
 • предцвети між четвертими-п'ятими вузлами (вважаємо від кореня) у жіночих рослин нагадують грушу з двома волосками, а у чоловічих - зібрані в одному місці кульки, які в міру розвитку витягуються і жовтіють.

Як з регуляров виростити жіночі кущі

Головна вимога бажаючим виростити сенсімілью - оберігати рослину від стресів. Це ж вірно для фемінізованих зерен, де все ще є ризик отримати гермафродита. Основні правила для періоду вегетації:

 • яскраве світло-синього відтінку спектру;
 • тривалість світлового дня близько 14-15 годин, але для більш швидкої веги можна брати 18/6;
 • вологість на рівні 70-80%;
 • більше азоту, менше калію - краще брати готові суміші для листяних рослин;
 • температура вдень 20-25С, вночі може опускатися до +18 С;
 • підгодовувати етилен, який стимулює вироблення жіночих гормонів.

Чому варто купити фемінізовані насіння

 • Насіння конопель дають жіночі рослини з ймовірністю 99-100%;
 • Більший вибір сортів - ряд сідбанков просто відмовляється від регуляров на користь більш надійних фемок або значно зменшує асортимент;
 • Якість продукту помітно вище: смак і аромат більш насиченим, вплив сильніше;
 • Більший урожай;
 • Однорідний урожай з усіх рости;
 • У фемок вище життєстійкість, вони менш чутливі до стресів.

Фемінізовані зерна канабісу вигідно брати в невеликих кількостях - на пробу, також вони більше підходять для комерційного Гров і рекомендуються новачкам без або з мінімальним досвідом.

Насіння фотоперіодной марихуани

Головна особливість - рослини потрібно перекладати з вегетації на цвітіння зменшенням тривалості світлового дня. У цього є свої плюси і мінуси, тому купити фотоперіодние насіння коштує, якщо гровер:

 • не обмежений у часі, оскільки вега і цвітіння триває в середньому від 3 до 6 місяців;
 • має високі гроубокса / тенти або достатньо місця для аутдорного вирощування - висота рослин від метра і вище - особливо, якщо це сатівние сорти;
 • хоче потужний прихід, який дають сорти з ТГК вище 20%;
 • збирається підвищувати врожайність кущів нарощуванням зеленої маси, що ефективно при тривалій веге.

Кому підійдуть насіння авто сортів

Відмінність автоцветов від фотоперіодних - самостійне початок цвітіння після декількох тижнів веги. Від гровера не потрібно зменшувати тривалість світлового дня, можна протягом всього життєвого циклу рослини зберігати його в межах 18-20 годин.

Характеристика автоквітучих кущів:

 • Весь життєвий цикл автоцветов триває в середньому 10 тижнів. Індічние рослини зазвичай приносять урожай вже через 8-9 тижнів після пророщування насіння, сатіва може знадобитися близько 12 тижнів. І це все одно менше, ніж потрібно фотоперіодним сортам, де тільки цвітіння займає 6-8 тижнів.
 • Кущі рідко виростають вище 120 см. Висота індика зазвичай доходить до 80 см, можна знайти карликові рослини - близько 40-50 см, що ідеально для компактного боксу або партизанського Гров.
 • Життєстійкість автоцветов вище, ніж у фотоперіодной конопель. Вони краще переживають низькі або високі температури, порушення режиму поливу, брак поживних компонентів, часто стійкі до грибка, цвілі і шкідників. Авто все ж більш лояльні до помилок в догляді. Цю особливість разом з автоцветущімі властивостями їм подарував рудераліс - конопля-дичка, яка звикла виживати в суворих умовах.
 • Нетривала вега - всього кілька тижнів - не дає кущах часу наростити багато зеленої маси і згодом дати великий урожай. Продуктивність автоцветов середня в порівнянні з фотоперіоднимі рослинами - близько 300-400 з квадратного метра.
 • Швидкий розвиток автоцветущей конопель впливає і на рівень ТГК: рідко зустрічаються сорти, де зміст головного психоактивної речовини вище 18%.

З урахуванням всіх описаних властивостей автоцветущей марихуани її насіння рекомендується купувати, якщо:

 • всього кілька місяців тепла в році або гровер обмежений за термінами;
 • хочеться збирати урожай до 4 разів на рік, а не 1-2, як з фотоперіодной коноплями;
 • планується партизанський Гров або в наявність тільки маленькі гроубокса;
 • мало досвіду в гровінге або невдалий досвід з фотоперіодной марихуаною.

Що значить позначка F1 поруч з назвою насіння марихуани

Приставкою F1 позначають гібридів першого покоління. Брати насіння інших поколінь не має сенсу - вони не будуть мати видатні властивостями, в ряді випадків зовсім не дадуть урожай. Це також означає, що гібриди першого покоління не запилюють для отримання нових насіння. При бажанні зберегти ті ж властивості рослина клонують.
Гібриди F1 - продукт ретельної селекції сортів. Їх характеристики значно перевищують батьківські, такі коноплі за бажанням брідер може володіти високою продуктивністю, потужним ефектом, незвичайним ароматом і високу життєстійкість.

 • Все про насіння конопель для Грову

Related Articles

Гроувінг від А до Я: від пророщування до пролечкі

Гроувінг від А до Я: від пророщування до пролечкі

Ми вже розповідали, як організувати гровінг в боксі і на вулиці, про підбір грунту, лампах, підгодівлі і вентиляції. У цій статті ми вирішили зупинитися саме на самому процесі, описати його від А до Я: від пророщування зерен до Харвест, сушки і пролечкі врожаю.

Related Products

Auto-Bubblelicious Feminised

Auto-Bubblelicious Feminised

Auto-Bubblelicious Feminised - Солодкий індик, який готовий до врожаю лише за 8 тижнів! Цей напружен..

5500 грн.

Auto-Chemdog Feminised

Auto-Chemdog Feminised

Насіння коноплі Auto-Chemdog Feminised Стимулюючий та зміцнюючий сорт автоквітів зі складною гене..

5500 грн.

Auto-Bomb Feminised

Auto-Bomb Feminised

Насіння коноплі Auto-Bomb Feminised Це відмінний вибір для тих, хто шукає сильний та продуктивний..

5500 грн.