Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Невибагливі сорти марихуани: топ-3 насіння, які рекомендуються новачкам

Зусилля гроверів можуть бути зведені нанівець шкідниками, хворобами або неправильним доглядом. Уникнути неприємностей допоможуть невибагливі сорти марихуани. Серед безлічі пропозицій в інтернет-магазині Power Seeds представлено насіння рослин, які не вимагають створення особливих умов і підтримки їх протягом усього періоду росту.

Зусилля гроверів можуть бути зведені нанівець шкідниками, хворобами або неправильним доглядом. Уникнути неприємностей допоможуть невибагливі сорти марихуани. Серед безлічі пропозицій в інтернет-магазині Power Seeds представлено насіння рослин, які не вимагають створення особливих умов і підтримки їх протягом усього періоду росту. Серед них:

1. АК 47 Auto Feminised. З насіння цієї марихуани можна отримати рослини, які відрізняються стійкістю до нестачі вологи або її надлишків, цвілі, хвороб і паразитів. Про ці кущах можна сказати, що вони ростуть практично самостійно, тому їх рекомендують купувати початківцям Гровер. Урожайність цієї рослини складає 400 грам з квадратного метра.

2. AK Auto Feminised відносяться до ще одного сорту, який підійде для гровінга на вулиці і в приміщенні. Кущі швидко сходять і ростуть, їм не страшні перепади температур, періоди нестачі вологи та інші порушення режиму. До переваг цього сорту відносять здатність добре переносити хвороби і атаки шкідників. Його можна Гров під відкритим небом і в закритому приміщенні. Другий метод вимагає фільтрації повітря під час цвітіння, так як рослини випускають сильний солодкуватий запах. В даному випадку врожайність становить 55-100 грам на кв. м.

3. Amnesia Molotov. Рослини відмінно сходять і ростуть під відкритим небом і в закритому приміщенні. Вони здатні встояти перед цвіллю і хворобами, шкідниками і короткими періодами нестачі вологи. При цьому дивує їх врожайність - до 500-600 грам сухого продукту з одного квадратного метра.

Замовити насіння конопель перерахованих сортів або вибрати інші можна на сторінках нашого інтернет-магазину.

  • Невибагливі сорти марихуани: топ-3 насіння, які рекомендуються новачкам

Related Products

FIRST LADY Feminised

FIRST LADY Feminised

Опис і характеристики сорту Простий в вирощуванні, швидко зростаючий і дуже смолистий гібрид для ..

140 грн.

G-13 Feminised

G-13 Feminised

Опис і характеристики сорту Оригінальний сорт G-13 був чистої індика з характерним типом куща і е..

140 грн.

FAST WHITE WIDOW Feminised

FAST WHITE WIDOW Feminised

Характеристики Урожайний, дуже життєздатний сорт Fast White Widow найкраще себе проявляє в Індоре..

140 грн.

G13 Haze Feminised

G13 Haze Feminised

Наша команда злагоджено працює, щоб розширити асортимент та зробити його різноманітнішим. Це допомож..

140 грн.