Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Сорт насіння конопель G-13

0.00грн.
Індікодомінантний гібрид, виведений таємно в 60-70х з подачі американського уряду. Володіє комбінованим ефектом, швидко розвивається і показує відмінні результати при гровінге методами SoG і SCRoG.
Характеристики
Генетика:

Mississippi

Фенотип:

20% Indica / 80% Sativa

ТГК:

22%

Висота в боксі:

не вказано

Цвітіння:

55-60 днів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

високий

0
* Доступні варіанти

Сорт насіння конопель G-13 от DutchBulk Seeds

Опис і характеристики сорту

Оригінальний сорт G-13 був чистої індика з характерним типом куща і ефектом, але випускається зараз гібрид - його дещо змінена копія. Зміст сатіва вище, тому користувачі відчувають сильний головний хай. Ефект дуже потужний, використовується в медичних цілях для полегшення болю, депресії, також допоможе при безсонні. Гров без серйозних проблем, тому купити його насіння можна рекомендувати початківцям коноплярів.

Ефект і смак G-13

Переважно індічний стоун з характерним «ефектом кушетки» з невеликим впливом сатіва: сильне розслаблення і абсолютне небажання рухатися, голова без зв'язкових думок, але багато радості і ейфорії. Підсумком стає занурення в який відновлює сон. В середньому Стрейн після сушки видає 18-19% ТГК. У смаку і ароматі відчувається гострота, цитрусові і трави.

Особливості сорту

Насіння марихуани G-13 проростають в кущі середнього розміру (100-150 см) типового для індика будови. Суцвіття щільні, вологі від великої кількості каннамасла. Кращий для Індора, оскільки в аутдорі урожай потрібно чекати в середньому до початку-середини жовтня. У приміщенні відцвітає за 6-8 тижнів, найкраще використовувати методи SoG і SCRoG.

Походження сорту

Насіння конопель G-13 - результат експериментів в рамках фінансованої США програмою в Університеті Міссісіпі. Оригінальна генетика тримається в таємниці.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити G-13 з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money