Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель AK Auto

527.00грн.
Характеристики
Генетика:

AK-47 х Lowryder

Фенотип:

Indica

ТГК:

Не вказано

Висота в боксі:

60 - 75 см

Цвітіння:

70 - 75 днів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

35 - 60 гр з рослини

527
* Доступні варіанти

Насіння конопель AK Auto от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт AK Auto - це один з найбільш потужних автоцвітів. Він невибагливий і адаптується практично до будь-якого клімату, тому його насіння можна купити для аутдору в середній смузі. Як і його батько - АК 47, сильно пахне при цвітінні. Кущ виростає невеликим, але врожайним.

Ефект і смак AK Auto

Вплив церебральний, розслаблюючу. Дуже сильний, особливо як для автоцвітучого сорти. Смак і аромат солодкий, близький до гашишного. Під час цвітіння він стає дуже різким, концентрованим.

Особливості

Насіння конопель AK Auto дають невелику рослину - 60-75 см у висоту. Період вегетації триває три тижні, а весь життєвий цикл - близько десяти. Кущі невибагливі, виживають практично в будь-якому кліматі, що робить їх придатними для аутдору в середній смузі. Урожай з рослини становить 35-60 г в середньому. Суцвіття смолисті, але на етапі цвітіння набувають різкий, солодкуватий запах, врятувати від якого може тільки хороша система вентиляції.

походження

Насіння марихуани AK Auto отримані при схрещуванні знаменитого сорту AK-47 з Lowryder, від якого гібриду дісталися автоцвітучі функції і невеликий період цвітіння.

Застосування в медицині

Можна використовувати для знеболювання, зняття стресу, втоми і терапії депресії.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Здесь тгк не указано, хочу прояснить что сорт очень очень сильный походу за 22%. Благодарен ребятам что навязали мне его))) от душы)

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money