Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель АК Peace Auto

403.00грн.
Автоквітучий гібрид, що увібрав в себе генетику афганки, тайської, мексиканської, і колумбійської марихуани. У фенотипі переважає сатіва, але її співвідношення з індикою приблизно на рівні. Впливає м'яко, але сильно і тривало. Приносить хороший урожай в Індорі і на відкритому грунті.
Характеристики
Генетика:

Beladonna х AK-47

Фенотип:

Sativa 55%, Indica 45%

ТГК:

не вказано

Висота в боксі:

до 110 см.

Цвітіння:

55 - 65 днів

Врожай індор:

400-500 гр.м2

Врожай аутдор:

до 60 гр з рослини

403
* Доступні варіанти

Насіння конопель АК Peace Auto от Кримське насіння

Опис і характеристики сорту

Сорт АК Peace Auto - автоквітуча версія однойменної Фемки від Кримське насіння. Співвідношення сатіви до індики приблизно збалансовано - 55% на 45%, ефект комбінований, довгий і сильний. Можна вирощувати в боксі і у дворі.

Ефект і смак АК Peace Auto

Вплив можна назвати «мирним», так як сорт не вирубує з першого вдиху, однак сильного ефекту очікувати все ж варто. Розслабляє і заводить на позитивні хвилі. Підходить для відпочинку після важких буднів. У смаку відчувається кислинка.

Особливості

Насіння марихуани АК Peace Auto дають середню, як для автоцвіта, рослину - до 110 см в боксі, з великою і міцною центральною колоною. Насіння можна купити як для індорного вирощування, так і для ауту. На закритому грунті можна зібрати 400-500 г з квадратного метра, а на вулиці при активному догляді і сприятливому теплому кліматі - до 60 г з куща. Період цвітіння триває 8-9 тижнів.

Походження

Насіння конопель АК Peace Auto мають в собі гени афганки, колумбійської, тайської та мексиканської марихуани. Таким «корінням» вони зобов'язані своїм батькам - двом хітам голландського бридинга Beladonna і AK-47. Рудераліс, який також присутній в генетиці, поділився своїми автоквітучими функціями.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Посылочку получила, все как и обещали. Спасибочки)

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money