0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Врожайні насіння конопель

Показано з 1 по 15 із 145 (10 сторінок)

Врожайні насіння марихуани

До активного розвитку селекції сатіва вважалися більш продуктивної, ніж індика, і саме її вирощували для одержання врожаю більш 800-1000г. Зараз практично всі врожайні насіння конопель - це змішана генетика. Їх вибір настільки величезний, що можна знайти варіант для новачка - мінімум клопоту при вражаючому результаті, і для досвідчених любителів своєї справи, які використовують ще й додаткові способи збільшення врожайності.

Догляд і раніше, визначає обсяг і якість продукту. Брідери створюють невибагливі сорти, але без нормального освітлення і поливу навіть вони не виживуть. Зазначені «додаткові способи» - це не заміна догляду, а спеціальна техніка, за допомогою якої зелену масу рослини збільшують в кілька разів, тим самим підвищуючи обсяг врожаю.

Як доглядати за врожайними сортами

Перевага цього насіння в тому, що в них генетично закладена висока продуктивність. Селекціонери в картці сорти вказують максимальний обсяг врожаю при звичайному гровінге без додаткових методик. При стабільній генетики, заявленої невибагливості у догляді і життєстійкості проблем з хаврестом бути не повинно.

Але потрібно пам'ятати, що будь-яка рослина, якщо це не кактус або інша пустельна колючка, не може існувати без води. І навіть кактуса для росту потрібно багато світла. Перш ніж дати урожай, рослина проходить етапи вегетації і цвітіння, що визначають обсяг цього врожаю. Щоб все вийшло так, як заявляють виробники, рекомендують:

  • правильно підібрати світловий спектр. У природі навесні і на початку літа багато синього і зеленого спектра, а в кінці літа і восени переважає червоний;
  • стежити за вологістю, яка оптимально повинна триматися на рівні 50%;
  • насичувати повітря киснем - за деякими даними добре працює вентиляція забезпечує 30% врожайності;
  • використовувати добрива, наприклад, для декоративно листяних рослин.

На підвищення продуктивності відмінно працюють методики LST і ScrOG. Обидва спрямовані на нарощування зеленої маси, допомагають розростатися рослині вшир, а не тягнутися вгору. Їх зручно використовувати з високими кущами.

Купити врожайні насіння марихуани може будь-хто, хто в принципі раніше не мав справ з зернами. В асортименті продукція перевірених сідбанков, які видають товар зі стабільною генетикою і властивостями, які відповідають дійсності.