0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Насіння конопель Високого зросту

Показано з 1 по 15 із 105 (7 сторінок)

Насіння конопель з високим зростанням дають рослини вище 150 сантиметрів. Деякі з них можуть виростати до 3-4 метрів. Високим зростанням володіють, як правило, сатіводомінантние гібриди. Для сатіва характерні витягнуті тонкі стебла, низька кустистость і вузькі листя. Історично цей підвид канабісу виростав в жаркому кліматі з підвищеною вологістю, і всі особливості будови пояснює необхідність обмежити обсяг вологи в рослині.

Розвиток селекції в конопляної індустрії дозволило комбінувати різні властивості сатіва і індика для створення кращих гібридів. У сатіва, наприклад, одне з важливих переваг, яке пов'язане з високим зростанням - велика врожайність. Індіка швидше розвивається і відцвітає, краще переносить посуху і низькі температури, але по продуктивності навряд чи може порівнюватися з сатівнимі сортами. Брідери використовують цю властивість, щоб створювати високоврожайні гібриди. Але зробити їх такими ж низькими, як індика, складно. Втім, досвідчені любителі знаходять вигоду в зернах з високим зростанням. Перевага цього насіння в тому, що отримані кущі можна «тренувати» на ще більшу врожайність, наприклад, за допомогою технік ScrOG і LST. Вони ж дозволять обмежувати зростання рослин, контролювати його на потрібній позначці.

Як використовують рослини з високим зростанням

Високі рослини можуть принести урожай понад 1000 грамів і без використання особливих технік. Ключову роль для гарної продуктивності грає правильний догляд: яскраве освітлення в потрібному діапазоні, регулярний полив і вологість повітря близько 50%, а також добрива. Дотримання базових норм дасть заявлений виробником результат - високий кущ і, відповідно, високий урожай. Техніки ScrOG і LST - додаткова опція. Вони значно підвищують продуктивність рослин і контролюють їх зростання, стимулюючи розростатися вшир:

  • при LST пагони пригинаються і акуратно закріплюються, щоб кожна гілка, а не тільки верхівка, отримала максимум світла. Щоб техніка дала результат, період розвитку рослини повинен тривати не менше 35 днів;
  • при ScrOG обмежувачем для зростання вгору і стимулом розростатися бічним гілкам стає натягнута сітка.

Купити насіння марихуани з високим зростанням можна для будь-яких експериментів, але нагадуємо, що законодавство України забороняє пророщувати коноплю.