0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Без запаху насіння конопель купити в Україні

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Вирощування конопель в індорі – заняття одночасно цікаве та нетривіальне. Один з нюансів, який завдає гроверам, особливо недосвідченим новачкам, чимало клопоту – це специфічний і досить сильний аромат, що витікає кущами у фазу цвітіння.

Щоб вирішити цю важливу для багатьох проблему, бридери працюють не покладаючи рук, щоб вивести такі гібриди, запах яких можна легко нейтралізувати. Результати їх роботи може оцінити кожен зацікавлений покупець у розділі «Насіння, що пахне» нашого інтернет-магазину Power Seeds.

Вирощувати кущі, запах яких у кілька разів менш інтенсивніший, порівняно із звичайними сортами каннабісу, набагато вигідніше, оскільки можна суттєво заощадити на системі відведення повітря.

Аромат кущів ще легше нейтралізувати, якщо врахувати, що на його інтенсивність впливають:

підвищена температура у гроубоксі;
розміщені на невеликій відстані від кущів лампи;
обрізка пагонів;
рух рослин на нове місце.
Також із запахом чудово впораються недорогі фільтри з активованим вугіллям та спеціальні гелеві нейтралізатори, які виготовляються із рослинної сировини. Не слід забувати і регулярному провітрюванні.

У нас ви можете купити за невисокою ціною якісне насіння каннабісу сортів, що слабо пахнуть, з оперативною доставкою в будь-яку точку країни від надійної логістичної компанії.