0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Насіння конопель Низького зросту

Показано з 1 по 15 із 132 (9 сторінок)

У яких насіння конопель рослини низького зросту

Насіння конопель з низьким ростом - це, як правило, фотоперіодная індика або індікодомінантние автоцвети. На розміри індічной марихуани вплинув мінливий клімат місць, де вона росла до початку культивування людиною. Часта посуха і перепади температур зробили її компактною, рунистої і з м'ясистим листям, в яких добре накопичувати воду. Згодом ці властивості став використовувати людина в домашньому вирощуванні. Індіка рідко виростає більш ніж на 120 сантиметрів, а з розвитком селекції створюють гібриди зростом близько 80 сантиметрів. Сатіва, навпаки, витягується до двох і більше метрів. Компактні сатівние гібриди існують, але зазвичай це автоцвети. Автоцветущіе сорти нижче фотоперіодних, серед них легше знайти рослини до 70 сантиметрів.

Чому автоквітуч низькі і чим це добре

Головне властивість автоцветущіх рослин - початок цвітіння не залежить від тривалості світлового дня. З створення стало можливим завдяки рудералісу. Це конопля-дичка, яка, як і будь-який бур'ян, володіє високою життєстійкістю і невеликим зростанням - близько 70 сантиметрів. Всі свої властивості рудераліс під час селекції передає автоцветам. Тому крім здатності зацвітати через кілька тижнів після вегетації без прив'язки до світлового дня, переваги цього насіння:

  • низький ріст. Автоцвети рідко виростають вище 80-90 сантиметрів. Багато сідбанкі пропонують варіанти висотою 30-40 сантиметрів;
  • життєстійкість і невибагливість. Рудераліс виживає в дикій природі при слабкому поливі і низької вологості повітря, перепадах температури і в оточенні шкідників. Селекціонери використовують видатну стійкість цих конопель, створюючи рослини, які виростають навіть при поганому догляді і не бояться цвілі і грибка.

Мінусом низьких рослин може бути їх невисока продуктивність і невеликий відсоток ТГК. У самому рудералісе його практично немає, тому в автоцветущіх гібридах він на середньому або низькому рівні. Але селекційний процес розвивається, брідери небезуспішно шукають способи з'єднати невеликі розміри кущів з високою врожайністю. Зараз середній вихід з квадратного метра автоцветов або компактних фотоперіодних рослин становить близько 400г.

Нагадуємо, що легально купити насіння марихуани з низьким ростом, але пророщувати їх заборонено законодавством України.