Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Татарская ракета

496.00грн.
Урожайний гібрид з домінуючою в фенотипі індика. Відноситься до забійним сортам зі змішанням сатівно-індюшним ефектом, причому з ухилом в яскраву психоделію. У генетиці присутні татарські «коріння». Підійде для Індора або аутдору в теплому кліматі.
Характеристики
Генетика:

кримська індика татарської закваски х Jack Herer

Фенотип:

indica 65%, sativa 35%

ТГК:

не вказано

Висота в боксі:

до 100 см.

Цвітіння:

65 - 75 днів

Врожай індор:

500-700 гр.м2

Врожай аутдор:

до 1800 гр з рослини

496
* Доступні варіанти

Насіння конопель Татарская ракета от Кримське насіння

Опис і характеристики сорту

Сорт Татарська ракета відноситься до потужних гібридів індики зі змішанним, психоделічним ефектом. Дає відмінний урожай як в Індорі, так і аутдорі, але вважає за краще теплий клімат.

Ефект і смак Татарська ракета

Вплив психоделічний і дуже потужний - рівень ТГК 22%. Накачує розум енергією, пробиває на позитив і потім повільно сходить в приємний релакс. Смак з кислинкою, відчувається терпкість, але по рецепторам не б'є, тому вдихати дим приємно.

Особливості

Насіння марихуани Татарська ракета дають міцні невеликі рослини - до 100 см в боксі. Можна зібрати середній урожай навіть при мінімальному догляді, але бажаючим по максимуму розкрити потенціал гібрида варто купити добрива і всіляко відстежувати стан куща. Насіння можна висаджувати в Індорі, розраховуючи зібрати 500-700 г з квадратного метра, або на вулиці. Сорт воліє м'який, теплий клімат і якщо вийде створити правильні умови на відкритому грунті, то можна отримати до 1800 р з рослини. Період цвітіння триває від 9 до 10 тижнів.

Походження

Насіння конопель Татарська ракета отримані при схрещуванні Jack Herer з кримською індикою татарської селекції. На півострові канабіс культура розвивалася саме з подачі татар і брідери з Кримських насіння взяли їх кращі селекційні матеріали для свого гібрида.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money