Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель AK 47M

558.00грн.
Характеристики
Генетика:

АК x Blueberry

Фенотип:

80% Indica

ТГК:

18%

Висота в боксі:

150 - 200 см

Цвітіння:

55 - 65 дней

Врожай індор:

400 - 600 гр/м2

Врожай аутдор:

не вказано

558
* Доступні варіанти

Насіння конопель AK 47M от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт AK 47M йде з домінуючою індикою в фенотипі і середнім рівнем ТГК. Вплив у нього тривалий і забійний, причому з інтенсивним психоактивним ефектом на початку. Купити його насіння можуть початківці гровери - в вирощуванні сорту немає особливих нюансів, які вимагають досвіду. Підходить для приміщення і вулиці, урожай стабільно хороший через 9 тижнів після початку цвітіння.

Ефект і смак AK 47M

Вплив у сорту індічний. Розслабляє, заколисує, але приходить це після інтенсивного психоактивної ефекту. При середньому рівні ТГК він забезпечує тривалий, забійний вплив. Смак фруктовий, але з вираженими цитрусовими з кислинкою нотами.

Особливості

Насіння марихуани AK 47M дають досить високі рослини, незважаючи на переважання індики в фенотипі. У боксі висота куща варіюється від 100 до 200 см. Урожайність досить хороша - близько 400-600 г з квадратного метра. Рослина буде добре себе почувати як в приміщенні, так і на вулиці. Кущі витривалі і не вимагають особливого догляду, крім як дотримання базових правил гровінга. Період цвітіння триває близько 60 днів.

Походження

Насіння конопель AK 47M отримані при схрещуванні психоактивної АК-47 з не менш відомим гібридом Blueberry.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money