Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Amnesia Lemon

595.20грн.
Сатівний гібрид з відмінною врожайністю, оригінальним ароматом і потужним, типовим для Amnesia сортів, ефектом. Можна вирощувати в Індорі і аутдорі, має досить швидкий період цвітіння. Володіє медичною дією.
Характеристики
Генетика:

Skunk * Amnesia Haze

Фенотип:

60% Sativa / 40% Indica

ТГК:

20,5%

Висота в боксі:

120 см

Цвітіння:

60 - 65 днів

Врожай індор:

не вказаний

Врожай аутдор:

800 гр з рослини

595.2
* Доступні варіанти

Насіння конопель Amnesia Lemon от Амстердам сидс

Опис і характеристики сорту

Сорт Amnesia Lemon - це потужний урожайний сорт з домінуючою сатівою. Вплив у нього комбінований - хай, що переходить в стоун. Життєстійкість хороша, але купити його насіння все ж рекомендується Гровер з досвідом. Може бути використаний в медичних цілях - як болезаспокійливий.

Ефект і смак Amnesia Lemon

Ефект у сорту традиційний для Amnesia стрейнів. Спочатку він розбурхує - заряджає легкої ейфорією і енергією, яку можна направити на творчу роботу. Але потім настає стоун - глибоке, практично наркотичне розслаблення. На цьому етапі знеболюючий ефект канабісу доходить до свого піку. Вплив досить потужний - рівень ТГК 20%. Смак цитрусовий - лимон добре відчувається, але кислота не ріжуча, а дуже навіть приємна.

Особливості

Насіння конопель Amnesia Lemon дають середню рослину - до 120 см в боксі, з потужними суцвіттями. Це високоврожайний сорт - з квадратного метра можна зібрати до 800г. Але для цього доведеться постаратися, приділяючи особливу увагу оптимальному поливу і мікроклімату. При дотриманні базових правил гровінга результати будуть досить середніми. Період цвітіння триває до 9 тижнів. У стабільному теплому кліматі можна вирощувати насіння марихуани Amnesia Lemon на вулиці.

Походження

Батьками гібрида стали Amnesia Haze і Skunk. Від них сорт перейняв відмінну врожайність, інтенсивний хай ефект і знеболюючу здатність.

Застосування в медицині

У сорту виражена знеболююча дія. Його призначають для зняття болю різної інтенсивності, в тому числі при мігрені і після операцій.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
2
Заказал семена в течении 5 минут перезвонили, и уже на следующий день забрал посылочку с НП. Семена красиво запечатанные, спасибо результат выложу на форуме! Орешки супер, стрельнули все, генетика на уровне стремительно идут верх) СПС

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money