Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Модель: 372
В наличии

Насіння конопель Auto-Silver Bullet feminised

5500 грн.
Auto-Silver Bullet – це потужний автоквітучий сорт канабісу з високим вмістом THC. Він був створений шляхом схрещування сортів Silver Haze та Ruderalis, і має фенотип, що складається на 70% із сативи та на 30% із індики. Висота в боксі може досягати 120 см, а період цвітіння становить близько 7 тижнів. Зміст THC у Auto-Silver Bullet складає близько 19%, що робить його одним із найпотужніших автоквітучих сортів на ринку.
Характеристики
Генетика:

Silver Haze x Ruderalis

Фенотип:

70% Sativa / 30% Indica

ТГК:

19%

Висота в боксі:

до 120 см

Цвітіння:

7 тижнів

Врожай індор:

середній

Врожай аутдор:

середній

5500 грн.
* Доступні варіанти
5500 грн.

Насіння конопель Auto-Silver Bullet feminised от Голландське насіння

Auto-Silver Bullet - потужний автоквітучий сорт канабісу з високим вмістом THC

Сорт Auto-Silver Bullet – це гібридний автоквітучий сорт канабісу, отриманий шляхом схрещування двох популярних сортів – Silver Haze та Ruderalis. Він має високий вміст THC, а також унікальний смак і аромат, що робить його одним з найбільш популярних сортів серед користувачів медичної та рекреаційної марихуани.

Генетика та фенотип:

Auto-Silver Bullet має генетику Silver Haze x Ruderalis та фенотип, що складається на 70% із сативи та на 30% із індики. Це означає, що він має характерні риси обох типів канабісу, такими як ефект сативи, що бадьорить, і розслаблюючий ефект індики.

Рівень THC та висота в боксі:

Зміст THC у Auto-Silver Bullet складає близько 19%, що робить його одним із найпотужніших автоквітучих сортів на ринку. Висота в боксі може досягати до 120 см, що робить його одним із найбільших автоквітучих сортів.

Період цвітіння та врожайність:

Auto-Silver Bullet має період цвітіння протягом 7 тижнів та може давати середній урожай як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Врожайність залежить від умов вирощування та може бути збільшена при використанні певних методів вирощування.

Висновок:

Auto-Silver Bullet - це потужний автоквітучий сорт канабісу, який має унікальний смак, аромат і ефект. Він ідеально підходить для користувачів, які шукають сильний ефект, що бадьорить, а також для тих, хто використовує медичну марихуану для лікування різних захворювань.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити Auto-Silver Bullet feminised з доставкою в: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, та незабаром у Донецьку, Луганську та Криму.

 

 

Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса который работает с 2013 года в Украине. В ассортименте отобранные семена автоцветущих и феминизированных сортов в оригинальных упаковках от таких производителей как Kalashnikov seeds, Amsterdam seeds, Rastaman seeds и многих других.

 

Мы доставляем заказы в любую точку Украины оптом или в розницу. Действует гибкая система скидок и бонусы постоянным клиентам.

 

Ваша поссылка будет доставленна в качественной и неприметной упаковке, и не будет вызывать подозрений.

 

Вся продукция представленная на сайте продается в качестве сувениров.

 

Приятных вам покупок!

 

NAN
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money