Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Big Dutch Bud

595.20грн.
Індико-сатівний сорт з потужним хай ефектом. Приносить відмінний урожай, що не дивно, враховуючи значні розміри куща в Індорі і на вулиці. Через це рекомендується Гров або в аутдорі, або з використанням технік LST / ScrOG. Не самий вдалий сорт для новачків, але досвідчені гровер залишаться задоволеними результатами.
Характеристики
Генетика:

Big Bud * Afghani

Фенотип:

50% Sativa / 50% Indica

ТГК:

Високий

Висота в боксі:

не вказана

Цвітіння:

65 - 75 днів

Врожай індор:

не вказаний

Врожай аутдор:

не вказаний

595.2
* Доступні варіанти

Насіння конопель Big Dutch Bud от Амстердам сидс

Опис і характеристики сорту

Сорт Big Dutch Bud володіє одним з найяскравіших хай ефектів. За фенотипом це збалансований індико-сатівний гібрид, але вплив сатівних ген відчувається куди сильніше. Рослина дуже висока і довго цвіте. Купити його насіння коштує Гроверам з досвідом. Рекомендується вирощувати аутдорі або з використанням технік LST і ScrOG.

Ефект і смак Big Dutch Bud

Вплив у сорту церебральний, дуже стимулюючий і потужний - рівень ТГК близько 20%. Він відмінно підійде для творчої роботи і філософських бесід. Смак у нього мандариновий - незвичайний, навіть для сатівних сортів.

Особливості

Насіння конопель Big Dutch Bud дають дуже високі рослини. Вони можуть виростати до трьох метрів. Через це рекомендується вирощувати їх на вулиці, тим більше сорт досить життєздатний для цього, або з застосуванням технік LST і ScrOG. Суцвіття великі і щільні. Урожай високий, період цвітіння триває від 65 до 75 днів. Збір врожаю в аутдорі доводиться на середину жовтня.

Походження та нагороди

Насіння марихуани Big Dutch Bud отримані при схрещуванні Big Bud з Afghani. Його селекція постійно покращувалася, поки на початку нульових голландські брідери не задовольнилися результатом - врожайним сортом з потужним головним ефектом.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

3.6666666666667
3
Получил свой заказ, был не много помят когда открыл семена в упаковке не пострадали, а бонусные которые дали то с трех одна целая. Заказывала упаковку пять штук переслали на одну больше спасибочки ʕ ᵔᴥᵔ ʔ Парни огромное спасибо что вы есть, семена супер и качество тоже, все своим братьям по рекомендовал Вас, так что надеюсь на скидку к следующему заказу.

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money