Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Big Skunk Auto

669.60грн.
Гібрид з домінуючою індикою і сильним розслаблюючим ефектом. Життєздатний практично в будь-яких умовах вирощування. Має відмінну, як для автоцвіта, продуктивність. Невибагливий, тому рекомендується початківцям Гроверам.
Характеристики
Генетика:

Skunk * Big Bud * Ruderalis

Фенотип:

70% Indica / 20% Sativa / 10% Ruderalis

ТГК:

Середнє

Висота в боксі:

50 - 70 см

Цвітіння:

45 - 55 днів

Врожай індор:

400 гр/м2

Врожай аутдор:

140 гр з рослини

669.6
* Доступні варіанти

Насіння конопель Big Skunk Auto от Амстердам сидс

Опис і характеристики сорту

Сорт Big Skunk Auto йде з домінуючою індикою в фенотипі, вона ж виявляється в ефекті і будові куща. Не вимагає особливого догляду. Має високу життєстійкість, тому купити його насіння можуть навіть початківці гровери з розрахунком отримати хороший урожай. Продуктивність, як для компактного автоцвіта, у нього висока. Можна вирощувати в Індорі і на вулиці.

Ефект Big Skunk Auto

Вплив у сорту виражений індічний. Він відмінно розслаблює тіло і розум, занурює в приємний релакс. Відповідний вибір для відпочинку після важкого робочого дня, можна використовувати для медитації.

Особливості

Насіння конопель Big Skunk Auto відрізняється хорошою життєвою стійкістю. Рослина не вимагає особливого догляду, тому сорт сміливо можна брати початківцям Гроверам. Будова у куща традиційна індикова. Рослина компактна - від 50 см до 80 см, але з об'ємною кореневою системою. Шишки також невеликі і не дуже щільні. Можна вирощувати як на вулиці, так і в приміщенні. Вихід з куща в аутдорі - до 140 г, в Індорі - близько 400 г з квадратного метра. Період цвітіння триває від 45 до 55 днів.

Походження

Насіння марихуани Big Skunk Auto отримані при схрещуванні Big Bud і Skunk. Автоцвітучі функції гібриду передав рудераліс.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

4
1
СПС все получил, бонус удивил)

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money