Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Сорт насіння конопель HASH PLANT

588.24грн.
Переважно індічний Стрейн для будинку з сильним медичним ефектом. Швидко розвивається, підходить для гідропоніки. Гров з помірною складністю.
Характеристики
Генетика:

Hash Plant +Northern Lights

Фенотип:

80% Indica / 20% Sativa

ТГК:

12-15%

Висота в боксі:

не вказано

Цвітіння:

8 тижнів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

300гр,

588.24
* Доступні варіанти

Сорт насіння конопель HASH PLANT от DutchBulk Seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Hash Plant володіє сильним седативним і знеболюючу дію, використовується для відпочинку і відновлення після важкого дня / періоду. Завдяки високій смолистости вважається одним з кращих варіантів для виготовлення гашишу. Купити його насіння можна і для аутдору, але кращі результати показує в Індоре.

Ефект і смак Hash Plant

Типовий для індікодомінантного гібрида ефект: потужна седація з наступним зануренням у міцний сон. Середній рівень ТГК і підвищений КБД забезпечили цьому Стрейна популярність у людей з мігренню і іншими типами болю (переважно, невропатичної), безсонням, стресом, тривогою і депресією. Що називається «вечірній сорт», який допоможе відновити сили і тимчасово поліпшити психо-фізичний стан. Смак і аромат гашишного.

Особливості сорту

Насіння конопель Hash Plant проростають в кущі середнього розміру (100-150 см) з індічной структурою. Суцвіття щільні, округлі з темно-оранжевими стигми, густо вкриті трихом. На цвітіння в Індоре відводиться близько 8 тижнів, вихід з квадратного метра - близько 300 м

Походження сорту

Насіння марихуани Hash Plant - результат схрещування афганки з Northern Lights.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити HASH PLANT з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money