Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Модель: 156
В наличии

Сорт насіння конопель HASH PLANT

160 грн.
Переважно індічний Стрейн для будинку з сильним медичним ефектом. Швидко розвивається, підходить для гідропоніки. Гров з помірною складністю.
Характеристики
Генетика:

Hash Plant +Northern Lights

Фенотип:

80% Indica / 20% Sativa

ТГК:

12-15%

Висота в боксі:

не вказано

Цвітіння:

8 тижнів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

300гр з рослини

160 грн.

Сорт насіння конопель HASH PLANT от Голландське насіння

Опис і характеристики сорту

Сорт Hash Plant володіє сильним седативним і знеболюючу дію, використовується для відпочинку і відновлення після важкого дня / періоду. Завдяки високій смолистости вважається одним з кращих варіантів для виготовлення гашишу. Купити його насіння можна і для аутдору, але кращі результати показує в Індоре.

Ефект і смак Hash Plant

Типовий для індікодомінантного гібрида ефект: потужна седація з наступним зануренням у міцний сон. Середній рівень ТГК і підвищений КБД забезпечили цьому Стрейна популярність у людей з мігренню і іншими типами болю (переважно, невропатичної), безсонням, стресом, тривогою і депресією. Що називається «вечірній сорт», який допоможе відновити сили і тимчасово поліпшити психо-фізичний стан. Смак і аромат гашишного.

Особливості сорту

Насіння конопель Hash Plant проростають в кущі середнього розміру (100-150 см) з індічной структурою. Суцвіття щільні, округлі з темно-оранжевими стигми, густо вкриті трихом. На цвітіння в Індоре відводиться близько 8 тижнів, вихід з квадратного метра - близько 300 м

Походження сорту

Насіння марихуани Hash Plant - результат схрещування афганки з Northern Lights.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити Hash Plant Feminised з доставкою в: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, та незабаром у Донецьку, Луганську та Криму.

 

 

Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса который работает с 2013 года в Украине. В ассортименте отобранные семена автоцветущих и феминизированных сортов в оригинальных упаковках от таких производителей как Kalashnikov seeds, Amsterdam seeds, Rastaman seeds и многих других.

 

Мы доставляем заказы в любую точку Украины оптом или в розницу. Действует гибкая система скидок и бонусы постоянным клиентам.

 

Ваша поссылка будет доставленна в качественной и неприметной упаковке, и не будет вызывать подозрений.

 

Вся продукция представленная на сайте продается в качестве сувениров.

 

Приятных вам покупок!

 

NAN
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money