Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Модель: 90
Нет в наличии

Насіння конопель Indica Mix

0 грн.
Характеристики
0 грн.

Насіння конопель Indica Mix от Растаман Сідс

AK-47M

Життєздатний гібрид з психоактивних ефектом, який змінюється глибоким, тривалим розслабленням. Смак з цитрусової кислинкою. Виростає до 2 метрів в боксі, приносить близько 500 г з квадратного метра. Урожай можна збирати через 9 тижнів з початку цвітіння.

Early Kush

Кущі у нього високі - до 2 метрів, і гіллясті, з великими смолистими суцвіттями. Це комбінований сорт, ефект якого тяжіє до сатівного. Вплив у сорту потужний, що підкріплюється високим рівнем ТГК - 24%. Має лимонний смак. Період цвітіння триває до 9 тижнів.

Hash Plant

Гібрид з підвищеним рівнем КБД, завдяки чому його можна використовувати в лікувальних цілях. Забезпечує класичним для індики почуттям скам'яніння всього тіла, смак близький до гашишного. Середній за розмірами і з відмінною врожайністю - до 700 г в Індорі з квадратного метра і до 1000 г в аутдорі з куща. Стійкий до поганого освітлення і цвілі. Відцвітає за 50 днів, на вулиці Харвест настає вже в кінці вересня.

Great White Russian

Ще один індікодомінантний гібрид з терапевтичним ефектом. Виростає до 2 метрів в боксі, приносить близько 500 г з квадратного метра. Період цвітіння до 65 днів, в аутдорі урожай можна збирати на початку жовтня.

Kalashnikoff

Володіє сильним тілесним ефектом, може бути використаний в медицині для зняття болю, тривожності і боротьби з безсонням. У боксі виростає до 2 метрів, має сильний запах і боїться цвілі. Цвітіння проходить за 55 днів, з квадратного метра можна зібрати близько 300 гр.

Sticky Blue

Володіє сильним стоун ефектом, який доповнюється психоактивним впливом на розум. Кущі мають середні розміри, підходить для холодного клімату. При низьких температурах міняє забарвлення суцвіть на фіолетовий. Врожайність на квадратний метр становить близько 400 г, з куща в аутдорі можна зібрати 500 м Відцвітає за 7-8 тижнів, Харвест при вуличному вирощуванні настає на початку жовтня.

White Widow

Гібрид з позитивним розслаблюючим ефектом і медичною цінністю. Невибагливий, середній за розмірами. В Індорі можна зібрати від 200 до 500 г. Період цвітіння триває 60 днів.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити Indica Mix з доставкою в: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, та незабаром у Донецьку, Луганську та Криму.

 

 

Power-seeds - интернет-магазин семян каннабиса который работает с 2013 года в Украине. В ассортименте отобранные семена автоцветущих и феминизированных сортов в оригинальных упаковках от таких производителей как Kalashnikov seeds, Amsterdam seeds, Rastaman seeds и многих других.

 

Мы доставляем заказы в любую точку Украины оптом или в розницу. Действует гибкая система скидок и бонусы постоянным клиентам.

 

Ваша поссылка будет доставленна в качественной и неприметной упаковке, и не будет вызывать подозрений.

 

Вся продукция представленная на сайте продается в качестве сувениров.

 

Приятных вам покупок!

 

5
4
Семки крупные, пришли в хорошей упаковке. Взошли 3 из 3, проросли очень быстро, примерно одновременно, крепкие мощные все один в один Заказал впервые на вашем сайте, долго присматривался. Заказал 3 этих индики+ 2 АК авто пришли бонусом, за что большое спасибо! Много слышал, решил и себе взять. Получил, растут. Насчёт эффекта пока ничего сказать не могу, хотя друг тоже гравер давал на пробу, после двух плюх убило нормально, релакснули. Брал на подарок, упаковка красивая друг восторге)

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money