Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Сорт насіння конопель KANDY KUSH

588.24грн.
Індікодомінантний гібрид з комбінованим ефектом, середньою швидкістю дозрівання і високою врожайністю. Можна брати як для будинку, так і для вулиці. Сорт використовують, в тому числі, для знеболювання і допомоги з РПП.
Характеристики
Генетика:

OG Kush x California Trainwreck

Фенотип:

65% Indica / 35% Sativa

ТГК:

20% +

Висота в боксі:

не вказано

Цвітіння:

від 9 до 10 тижнів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

високий

588.24
* Доступні варіанти

Сорт насіння конопель KANDY KUSH от DutchBulk Seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Kandy Kush розвиває середні тонкі рослини з великими липкими суцвіттями. Використовують при розладі харчової поведінки, болях, безсонні, є повідомлення, що він допомагає при тривожності і тимчасово покращує стан під час депресії. Купити насіння гібрида можна для вулиці і приміщення, великий досвід гровінга не потрібен.

Ефект і смак Kandy Kush

Моментально піднімає настрій ударної порцією ейфорії, але дуже скоро їй на зміну приходить глибокий цілющий стоун. Він приковує до ліжка, викидає все думки з голови і формує відчуття повного розслаблення і небажання що-небудь робити. Смак і запах змішаний: є мускус, землистий, бензин, але цитрусові і фрукти пом'якшують букет, тому дим скоріше приємний, ніж специфічний.

Особливості сорту

Насіння марихуани Kandy Kush стають міцними рослинами індічного типу. Цвіте протягом 9-10 тижнів, трихоми наповнюються тільки до 5 тижня, але за підсумком гровер отримує близько 500 г дуже вологих суцвіть з квадратного метра. Урожай в аудоре збирають або ближче до кінця вересня, або на початку наступного місяця.

Походження сорту

Насіння конопель Kandy Kush - результат схрещування Стрейна OG Kush (індика) і California Trainwreck (сатіва).


На нашому сайті Power seeds ви можете купити KANDY KUSH з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money