Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Сорт насіння конопель LEMON THAI

588.24грн.
Стимулююча, дуже врожайна сатіва для Індора або аутдору в м'якому кліматі. Досить легко Гров, головне - забезпечити багато простору, світла і тепла.
Характеристики
Генетика:

Haze + White Widow

Фенотип:

45% Indica / 55% Sativa

ТГК:

до 22%

Висота в боксі:

не вказано

Цвітіння:

11-13 тижнів

Врожай індор:

500 - 700 гр/м2

Врожай аутдор:

високий

588.24
* Доступні варіанти

Сорт насіння конопель LEMON THAI от DutchBulk Seeds

Опис і характеристики сорту

Ароматний гібрид для післяобіднього використання. Має дуже приємний аромат і надає переважно церебральний дію. Стрейн також використовують для симптоматичного лікування глаукоми, розлади харчової поведінки, депресії і знеболення. Чи не доставляє особливих проблем, але купити його насіння все ж рекомендується Гровер хоча б з невеликим досвідом.

Ефект і смак Lemon Thai

Сорт Lemon Thai наповнює енергією, заряджає позитивом і допомагає сфокусуватися на справах. Його використовують після обіду, коли працездатність зазвичай падає. На великих дозах сильніше проявляється стоун ефект і, якщо продовжити в тому ж дусі, він візьме верх над тілом і свідомістю і надовго прикувати до ліжка. Смак і запах лимона з домішкою ментолу.

Особливості сорту

Насіння марихуани Lemon Thai, як типова сатіва, дає рослини вище середнього - від 150 см. Для нормального розвитку їм також потрібно багато місця для коренів. Цвітіння займає від 11 до 13 тижнів, важливо забезпечити гібрид яскравим світлом і комфортним теплом (22-26С). Приносить витягнуті, дуже пахучі світло-зелені суцвіття - близько 600 г з квадратного метра.

Походження сорту

Насіння конопель Lemon Thai отримали комбінацією гавайської і тайської сатіва.


На нашому сайті Power seeds ви можете купити LEMON THAI з доставкою в: Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Полтаву, Черкаси, Кропивницький, Вінницю, Луганськ, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці.
Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money