Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Mazar Bazar Auto

496.00грн.
Гібрид на основі популярного голландського сорту Mazar і тайської індика демонструє відмінну життєстійкість. Відноситься до сатіводомінантним сортам з потужним позитивним ефектом і приємним ароматом. Невеликий за розмірами, але приносить хороший урожай. Рекомендується досвідченим Гровер-любителям канабісу.
Характеристики
Генетика:

Mazar х thai sativa x RUDERALIS

Фенотип:

Sativa 60%, Indica 10%. ruderalis 30%

ТГК:

не вказано

Висота в боксі:

до 100 см.

Цвітіння:

70 - 75 днів

Врожай індор:

250-300 гр.м2

Врожай аутдор:

до 70 гр. з рослини

496
* Доступні варіанти

Насіння конопель Mazar Bazar Auto от Кримське насіння

Опис і характеристики сорту

Сорт Mazar Bazar Auto - гібрид з домінуючою сатівою і вираженим хай ефектом. Кущ компактний, зі смолистими шишками. Має незвичайний, але приємний аромат. Підійде для Індору і відкритого грунту.

Ефект і смак Mazar Bazar Auto

Вплив розслаблюючий, схиляє до позитивних думок і веселощів. Підійде для ненапряжного часу в компанії і на самоті. Аромат складний, але смачний - рецептори можуть вловити пряний сир, каштан і сосну.

Особливості

Насіння конопель Mazar Bazar Auto дають невелику - до 100 см в боксі, рослину з міцними, пахучими шишками, покритими смолою. Купити його рекомендується досвідченим Гровер і давнім любителям канабісу. Насіння можна висаджувати в Індорі - урожай з квадратного метра складе 250-300 г, а також в аутдорі - до 70 г з рослини. Період цвітіння триває від 10 до 11 тижнів.

Походження

Насіння марихуани Mazar Bazar Auto отримані при поєднанні голландського хіта Mazar з тайською сатівою. Також в генетиці є рудераліс, який допоміг гібриду придбати автоквітучі функції.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money