Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Northern Lights

446.40грн.
Сатіводомінантний гібрид з відмінною врожайністю в Індорі і ауті. Має стимулюючий ефект, дуже потужний - спадщина афганських ген, разом зі смолистістю шишок. Підійде новачкам, але доведеться трохи постаратися - забезпечити рослину хорошим світлом, поливом і підгодівлею.
Характеристики
Генетика:

Ruderalis x Northern Lights

Фенотип:

60% Indica / 30% Sativa / 10% Ruderalis

ТГК:

Середнє

Висота в боксі:

до 120 см

Цвітіння:

65 - 75 днів

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

не вказано

446.4
* Доступні варіанти

Насіння конопель Northern Lights от Амстердам сидс

Опис і характеристики сорту

Сорт Northern Lights є гібридом з домінуючою сатівою. Впливу сатівних ген проявляється в структурі рослини і довгим періодом цвітіння. Кущі врожайні, особливо, якщо подбати про гарну підгодівлю. Купити їх насіння можна для вирощування в приміщенні або на вулиці, але тільки варто брати до уваги, що рослина виростає немаленьким - близько 120 см в Індорі і двох метрів на вулиці.

Ефект Northern Lights

Вплив сатівний і дуже потужний - привіт від афганських ген. Наповнює енергією, сприяє творчості і взагалі забезпечує позитивним настроєм на тривалий термін.

Особливості

Насіння конопель Northern Lights дають середніх розмірів рослину в боксі - близько 120 см, але на вулиці воно може витягнутися до двох-трьох метрів. До кінця цвітіння в аутдорі кущ буде нагадувати невелике деревце за рахунок своєї пухнастості і гіллястості. У нього утворюється потужна центральна колона і шишки, густо вкриті смолою - ще одна спадщина афганки.

Має тривалий, як і вся сатіва, період цвітіння. У аутдорі воліє теплий клімат, який також допомагає збільшити продуктивність рослини. У середній смузі вирощувати варто його в Індорі. Тут з квадратного метра можна зібрати від 500 до 600 г. Для максимального врожаю потрібно подбати про гарне світло і полив, а також не забути про добрива. Період цвітіння триває більше 65 днів.

Походження

Насіння марихуани Northern Lights отримані при схрещуванні бразильської сатіви з афганки.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money