Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Snow Star Auto

520.80грн.
Автоцвіт з домінуючою індикою і потужним, тривалим ефектом. Його батьками стали два хіта - Біла Вдова або АК-47, які передали гібриду свої кращі якості. Snow Star Auto - це урожайний і невибагливий сорт з високим рівнем ТГК, який підійде початківцям і досвідченим Гроверам.
Характеристики
Генетика:

White Widow * AK-47 * Ruderalis

Фенотип:

80% Indica / 10% Sativa / 10% Ruderalis

ТГК:

22 %

Висота в боксі:

150 см

Цвітіння:

не вказано

Врожай індор:

700 - 800 гр м2

Врожай аутдор:

не вказано

520.8
* Доступні варіанти

Насіння конопель Snow Star Auto от Амстердам сидс

Опис і характеристики сорту

Сорт Snow Star Auto відноситься до середніх автоквітучих рослин з домінуючою індикою. Ефект і вид рослини відповідає фенотипу. Відрізняється невибагливістю у догляді, дає хороший урожай. Купити його насіння можуть досвідчені гровери і початківці.

Ефект Snow Star Auto

Домінуюча в фенотипі індика дає сильний стоун ефект. Сприяє цьому високий рівень ТГК - 22%. Він триває довго, занурюючи в приємний релакс тіло і розум. При цьому думки обертаються на позитивній хвилі - відчувається вплив забійного АК-47.

Особливості

Насіння конопель Snow Star Auto дають автоцвіт середньої висоти - до 150 см в боксі, з великими і щільними шишками. Їх покриває густий шар трихом - привіт від Білої Вдови. Висока смолистість підкріплюється високим рівнем ТГК - до 22%, за який варто дякувати другого з батьків гібрида - АК-47. Рослина досить невибаглива, підходить для вирощування початківцям Гроверам. Найкраще вирощувати в Індорі - з квадратного метра тут можна зібрати від 700 до 800г.

Походження

Насіння марихуани Snow Star Auto отримані при схрещуванні двох топових сортів - Біла Вдова і АК-47, які поділилися зі своїми найкращими якостями. Також в генетиці присутній рудераліс, який передав гібриду автоквітучі функції.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money