Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Snow White Amsterdam

744.00грн.
Збалансований гібрид з незвичайною генетикою. Надає могутній тілесний вплив, має високу смолистість і відмінну врожайність. Його дуже легко вирощувати, тому рекомендується брати не тільки досвідченим, але і початківцям Гроверам. Підійде для Індору і аутдору, але варто взяти до уваги, що кущі виростають дуже високими навіть у боксі.
Характеристики
Генетика:

Cinderella 88 * Jack Herer

Фенотип:

50% Sativa / 50% Indica

ТГК:

Високий

Висота в боксі:

не вказано

Цвітіння:

50 - 55 дней

Врожай індор:

не вказано

Врожай аутдор:

500 - 600 гр з рослини

744
* Доступні варіанти

Насіння конопель Snow White Amsterdam от Амстердам сидс

Опис і характеристики сорту

Сорт Snow White Amsterdam відноситься до збалансованих гібридів - ​​співвідношення індики і сатіви в фенотипі - 50% на 50%. Вплив тяжіє до індіки, період цвітіння теж не сатівний - до кінця вересня вже можна збирати урожай. Ефект потужний, смолистість теж висока. Вирощувати легко, тому його насіння можна купити як початківцям, так і досвідченим Гроверам.

Ефект і смак Snow White Amsterdam

Ефект тяжіє до індики. Сорт дає сильне розслаблення аж до скам'яніння тіла, поки розум гойдається на хвилях позитиву. Вплив потужний і довгий, можна використовувати в медичних цілях. У нього виражений хвойний, що нагадує гашишний смак.

Особливості

Насіння марихуани Snow White Amsterdam дають високий і гіллястий кущ навіть в боксі, тому вирощувати його краще в аутдорі. Тим більше життєстійкість рослини і недовгий період цвітіння - до 55 днів, сприяють цьому. Кущ приносить великі суцвіття, які повністю покриті кристалами ТГК. Урожайність у нього теж хороша - з рослини можна зібрати від 500 до 600г.

Походження

Насіння конопель Snow White Amsterdam отримані при поєднанні знаменитого Jack Herer з досить рідкісним сортом Cinderella 88.

Застосування в медицині

Володіє сильним знеболюючим ефектом, який можна використовувати для зняття болю при мігрені і після операцій. Допоможе також впоратися з безсонням і зняти стрес після важкого дня.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money