Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Super Silver Haze

558.00грн.
Характеристики
Генетика:

Haze x (Skunk x Northern Lights)

Фенотип:

90% Sativa

ТГК:

16% - 20%

Висота в боксі:

до 200 см

Цвітіння:

70 - 80 днів

Врожай індор:

800 - 1200 гр/м2

Врожай аутдор:

1400 гр з рослини

558
* Доступні варіанти

Насіння конопель Super Silver Haze от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт Super Silver Haze - це виражений сатівний гібрид з характерним психоделічним впливом. Вимагає уважного догляду, тому купити його насіння коштує Гровер хоча б з мінімальним досвідом. Підходить для індору або аудору в теплому кліматі. Відрізняється високою продуктивністю.

Ефект і смак Super Silver Haze

У сорту психоделічний, стимулюючий ефект, який сприяє творчості і позитивному проведенню часу в компанії. Вплив потужний і тривалий - рівень ТГК варіюється від 16 до 20%. Смак і аромат складний, терпкий - характерний для Haze сортів. Добре відчувається солодкість і цитрусові.

Особливості

Насіння конопель Super Silver Haze дають високі рослини, особливо в аутдорі - до 4,5 метрів. Шишки смолисті і їх багато - з квадратного метра в боксі можна зібрати від 800 до 1200 г, а на вулиці - до 1400 г з куща. Рослини стійкі до цвілі, але вимагають гарного освітлення і підгодівлі магнієм, азотом, залізом і цинком. Рівень рН грунту не повинен перевищувати 6,3. Можна вирощувати по техніці SCROG. На вулиці урожай можна збирати в кінці жовтня, період цвітіння рослини триває 10-11 тижнів.

Походження

Насіння марихуани Super Silver Haze отримані при поєднанні трьох топових сортів: Haze, Skunk і Northern Lights.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money